Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml

L'Oréal ParisShampoo og balsamEAN: 3600521708569
Pris fra 39 krtil 54 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml
39 kr
Til butik
L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml billede

Produktinformation

L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml Farvebeskyttende hårmaske til farvet hår og striber. Plejer håret intenst og får det til at føles silkeblødt samt beskytter farvet hår mod ydre påvirkninger og forlænger glansen.

Produktspecifikationer

Kategori: L'oréal
EAN: 3600521708569
Varenr.: 3600521708569
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Elvital Color-Vive Mask 300 ml
49 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Elvital Color Vive Hårinpackning 300 ml
54 kr
Til butik
Loreal Paris Elvital Color Vive Hårinpackning 300 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Elvital Color Vive mask er en farvebeskyttende og plejende hårmaske - perfekt til farvet hår eller hår med highlights. Formlen er beriget med vitamin Cg** for at forlænge farveintensitetens holdbarhed med op til 40 hårvaske*.Prøv hele rutinen med shampoo, balsam og hårmaske.- Forlænger farveintensitetens holdbarhed med op til 40 hårvaske*- 85% af farven bevaret* efter 30 hårvaske- 10x mere næret hår- 2x mere glansfuldt hår*Instrumentel test efter anvendelse af shampoo + balsam + maske**C-vitamindderivatAnvendelse:I vådt hår efter shampoo. Lad sidde i håret i 2-3 minutter, og skyl derefter ud. Skyl straks med rigeligt vand ved kontakt med øjnene. Loreal Paris Elvital Color Vive Hårinpackning 300 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Hårkur
Størrelse: 300.000000000
Artikel nr.: A7741953
EAN: 3600521708569
Varenr.: 1185-384-0300

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix39 kr39 krKøb
2Cocopanda DK49 kr49 krKøb
3Lyko DK54 kr54 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml

PriceData har fulgt prisen på L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml i 114 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 84,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for L'oréal elvital color vive intensive mask color protection 300ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202639 kr10 kr (20%)
17. maj 202649 kr10 kr (26%)
3. maj 202639 kr10 kr (20%)
1. maj 202649 kr10 kr (26%)
16. apr. 202639 kr17,95 kr (32%)
15. apr. 202656,95 kr17,95 kr (46%)
9. mar. 202639 kr25 kr (39%)
8. mar. 202664 kr25 kr (64%)
26. feb. 202639 kr45,95 kr (54%)
25. feb. 202684,95 kr45,95 kr (118%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret