Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss - 102 ml

L'Oréal ParisHårplejeEAN: 3600524222963
Pris fra 81,75 krtil 144,9 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63,15 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,75 kr 5. apr.

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss - 102 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum 102 ml
-25%81,75 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum 102 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum er et hårserum for periodisk hårtab*, som følge af knækkede hårstrå. Dette serum skal påføres i hovedbunden, hvor den patenterede, innovative formel beskytter hårstråene og hjælper med at gøre håret mer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Hair Care
EAN: 3600524222963
Varenr.: 120837
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum 102ml
96 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss
99 kr
Til butik
Loreal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss billede

Produktinformation

Elvital Growth Booster Hårserum fra L'Oréal Paris er et hårserum for periodisk hårtab*. Patenteret, innovativ formel som beskytter hårstråene og hjælper med at gøre håret mere modstandsdygtigt mod ydre påvirkning. Det fører til færre knækkede hårstrå og dermed tykkere hår.- Beriget med Growth and Strength Complex Aminexil-RTM- Op til 10X reduktion af tabte hår- Styrker hårfibrene- Forlænger hårets livscyklus- Kosmetoklinisk dokumenterede resultater.* Som følge av knækkede hårstrå, instrumentel test efter brug af shampoo + balsam + serumAnvendelse:Brug 5-7 gange per uge i vådt eller tørt hår. Påfør én dosis, ifølge målene på flasken, i hovedbunden. Massér formlen ind i hovedbunden. Skal ikke skylles ud. Loreal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Serum
Størrelse: 102.000000000
Artikel nr.: AA998700
EAN: 3600524222963
Varenr.: 1185-A95-0102
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Small Essential Routine
-10%144,9 kr
Før 161 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss - 102 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss - 102 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk81,75 kr81,75 krKøb
2Cocopanda DK96 kr96 krKøb
3Lyko DK99 kr99 krKøb
4NordicFeel DK144,9 kr144,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss - 102 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss - 102 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 64,75 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 81,75 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss - 102 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum Against Hair Loss - 102 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202681,75 kr14,25 kr (15%)
30. maj 202696 kr14,25 kr (17%)
29. maj 202681,75 kr14,25 kr (15%)
18. maj 202696 kr8,8 kr (10%)
14. maj 202687,2 kr8,8 kr (9%)
9. maj 202696 kr3 kr (3%)
6. maj 202699 kr1 kr (1%)
4. maj 202698 kr11,43 kr (13%)
1. maj 202686,57 kr
29. apr. 202686,55 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret