Gå til hovedindhold

Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC

LogitechElektronikEAN: 5099206108318
Pris fra 1.480 krtil 2.399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 919 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.472 kr 20. maj

Sammenlign priser på Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1480 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC
1.480 kr
Til butik
Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 981-001311
EAN: 5099206108318
Varenr.: 20198253
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Zone Wireless 2 UC Trådløs Høretelefoner Grå
1.481 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Zone Wireless 2 UC
1.520 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Zone Wireless 2 UC Trådløs Høretelefoner Grå
1.829 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Logitech Zone Wireless 2 - grafit
-24%1.899 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Logitech Zone Wireless 2 - grafit
-24%1.919 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Zone Wireless 2 Stereo Usb-c Uc Grafit
2.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.480 kr1.480 krKøb
2CompuMail DK1.481 kr1.481 krKøb
3Proshop DK1.520 kr1.520 krKøb
4Ultrashop1.829 kr1.829 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb
7Dustin DK2.399 kr2.485,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC

PriceData har fulgt prisen på Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.440 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.575 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.501 kr.

Den nuværende pris på 1.480 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech Zone Wireless 2 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - grafit - Optimeret til UC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.480 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.481 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.489 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.490 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.481 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.489 kr17 kr (1%)
20. maj 20261.472 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.480 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.489 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.490 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret