Gå til hovedindhold

Logitech Zone Wired 2 for Business - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - grafit - Certified for Microsoft Teams

LogitechElektronikEAN: 5099206133471
Pris fra 1.067 krtil 1.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 963 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Logitech Zone Wired 2 for Business - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - grafit - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1067 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Zone Wired 2 for Business
1.067 kr
Til butik
Logitech Zone Wired 2 for Business billede

Produktinformation

Headset, på øret, kablet, aktiv støjfjerning, grafit, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 981-001615
EAN: 5099206133471
Varenr.: 3419936
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Zone Wired 2 for Business - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - grafit - Certified for Microsoft Teams
1.068 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Zone Wired 2 for Business Kablet Høretelefoner Grå
1.072 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Zone Wired 2 Stereo Usb-a, Usb-c Grafit
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Zone Wired 2 for Business - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - grafit - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Zone Wired 2 for Business - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - grafit - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.067 kr1.067 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.068 kr1.068 krKøb
3CompuMail DK1.072 kr1.072 krKøb
4Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Zone Wired 2 for Business - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - grafit - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Logitech Zone Wired 2 for Business - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - grafit - Certified for Microsoft Teams i 181 dage. Laveste pris i perioden er 963 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.045 kr.

Den nuværende pris på 1.067 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Logitech Zone Wired 2 for Business - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - grafit - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Logitech Zone Wired 2 for Business - Headset - på øret - kablet - aktiv støjfjerning - grafit - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.067 kr39 kr (4%)
30. maj 20261.028 kr44 kr (4%)
29. maj 20261.072 kr44 kr (4%)
28. maj 20261.028 kr29 kr (3%)
5. apr. 2026999 kr34 kr (4%)
4. apr. 2026965 kr2 kr (0%)
3. apr. 2026963 kr36 kr (4%)
10. feb. 2026999 kr28 kr (3%)
5. feb. 20261.027 kr2 kr (0%)
2. feb. 20261.025 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret