Gå til hovedindhold

Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC

Pris fra 291 krtil 399 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 256 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 291 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Wireless Gamepad F710 Controller PC Sort Hvid
291 kr
Til butik
Logitech Wireless Gamepad F710 Controller PC Sort Hvid billede

Produktinformation

Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 940-000142
EAN: 5099206041899
Varenr.: 988887962
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech F710 Wireless Gamepad - Wireless Controller - PC
294 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC
295 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Wireless Gamepad F710
-38%302 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spilcontroller Logitech Wireless Gamepad F710 - trådløs 2,4 GHz - sort/hvid
329 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Spilcontroller Logitech Wireless Gamepad F710 - trådløs 2,4 GHz - sort/hvid
349 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Wireless Gamepad F710 Controller PC Sort Hvid
369 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - Gamepad F710 Controller - GEEKD.dk
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK291 kr291 krKøb
2Proshop DK294 kr333 krKøb
3CS MEGASTORE DK295 kr334 krKøb
4Teknikproffset DK302 kr351 krKøb
5Boligcenter DK329 kr329 krKøb
6Vivas DK349 kr418 krKøb
7Ultrashop369 kr369 krKøb
8Geekd399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC

PriceData har fulgt prisen på Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 256 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 293 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 291 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Logitech Wireless Gamepad F710 - Gamepad - 10 knapper - trådløs - 2.4 GHz - for PC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026291 kr3 kr (1%)
20. maj 2026288 kr3 kr (1%)
19. maj 2026285 kr6 kr (2%)
18. maj 2026291 kr2 kr (1%)
16. maj 2026289 kr2 kr (1%)
14. maj 2026287 kr19 kr (7%)
13. maj 2026268 kr20 kr (7%)
12. maj 2026288 kr3 kr (1%)
11. maj 2026285 kr1 kr (0%)
10. maj 2026286 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret