Gå til hovedindhold

Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå

LogitechHøjttalereEAN: 5099206127104
Pris fra 487 krtil 689 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 486 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 487 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ultimate Ears MINIROLL Højttaler Grå
487 kr
Til butik
Ultimate Ears MINIROLL Højttaler Grå billede

Produktinformation

Ultimate Ears MINIROLL - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - genoplive grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 984-002027
EAN: 5099206127104
Varenr.: 1002498773
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Ultimate Ears MINIROLL
491 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ultimate Ears MINIROLL Højttaler Grå
619 kr
Til butik
Ultimate Ears MINIROLL Højttaler Grå billede

Produktinformation

Ultimate Ears 984-002027 Bluetooth Højttaler Oplev musikken på en helt ny måde med Ultimate Ears 984-002027 Bluetooth højttaleren. Denne bærbare højttaler leverer krystalklar lyd og dyb bas, der fylder ethvert rum med en fantastisk musikoplevelse. Med sin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Højttalertelefoner
EAN: 5099206127104
Varenr.: 111982
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå
-3%669 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå
-3%689 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK487 kr487 krKøb
2Proshop DK491 kr530 krKøb
3Ultrashop619 kr619 krKøb
4Boligcenter DK669 kr669 krKøb
5Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå

PriceData har fulgt prisen på Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå i 171 dage. Laveste pris i perioden er 412 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 513 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 474 kr.

Den nuværende pris på 487 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Logitech Ultimate Ears 984-002027 bærbar højttaler - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026487 kr6 kr (1%)
30. apr. 2026493 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026490 kr4 kr (1%)
20. mar. 2026486 kr4 kr (1%)
16. mar. 2026490 kr11 kr (2%)
14. mar. 2026501 kr12 kr (2%)
26. feb. 2026513 kr10 kr (2%)
29. jan. 2026503 kr13 kr (3%)
28. jan. 2026490 kr13 kr (3%)
27. jan. 2026503 kr91 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret