Gå til hovedindhold

Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large

LogitechKablerEAN: 0097855167675
Pris fra 1.190 krtil 1.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 429 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.163 kr 14. maj

Sammenlign priser på Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1190 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable Forlængerkabel til mikrofon 10m
1.190 kr
Til butik
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable Forlængerkabel til mikrofon 10m billede

Produktinformation

Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod; Rally Bar, Bar Mini, Plus; Room Solution Large

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 952-000047
EAN: 0097855167675
Varenr.: 998562235
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large
1.397 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable Forlængerkabel til mikrofon 10m
1.459 kr
Til butik
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable Forlængerkabel til mikrofon 10m billede

Produktinformation

Forlæng dit Logitech Rally Microphone Pod med dette 10 meter lange Forlængerkabel. Med varenummer 097855167675 er dette kabel designet til at sikre, at din mikrofon når de ønskede placeringer uden at gå på kompromis med lydkvaliteten. Ideelt til større mø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mikrofontilbehør
EAN: 0097855167675
Varenr.: 62955
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - microphone extension cable - 10 m
1.486 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Forlængerkabel til mikrofon - Logitech Rally Mic Pod, 10 m, hvid
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Forlængerkabel til mikrofon - Logitech Rally Mic Pod, 10 m, hvid
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech 952-000047 System Til Videokonference
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.190 kr1.190 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.397 kr1.397 krKøb
3Ultrashop1.459 kr1.459 krKøb
4Proshop DK1.486 kr1.486 krKøb
5Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
7Dustin DK1.619 kr1.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large

PriceData har fulgt prisen på Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.163 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.321 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.250 kr.

Den nuværende pris på 1.190 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.190 kr6 kr (1%)
17. maj 20261.184 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.183 kr20 kr (2%)
14. maj 20261.163 kr20 kr (2%)
2. maj 20261.183 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.182 kr1 kr (0%)
3. apr. 20261.183 kr41 kr (3%)
2. apr. 20261.224 kr23 kr (2%)
31. mar. 20261.247 kr4 kr (0%)
30. mar. 20261.251 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret