Gå til hovedindhold

Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large

LogitechKablerEAN: 0097855167675
Pris fra 1.208 krtil 1.744 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 536 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.163 kr 14. maj

Sammenlign priser på Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1208 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable Forlængerkabel til mikrofon 10m
1.208 kr
Til butik
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable Forlængerkabel til mikrofon 10m billede

Produktinformation

Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod; Rally Bar, Bar Mini, Plus; Room Solution Large

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 952-000047
EAN: 0097855167675
Varenr.: 998562235
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large
1.397 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable Forlængerkabel til mikrofon 10m
1.489 kr
Til butik
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable Forlængerkabel til mikrofon 10m billede

Produktinformation

Forlæng dit Logitech Rally Microphone Pod med dette 10 meter lange Forlængerkabel. Med varenummer 097855167675 er dette kabel designet til at sikre, at din mikrofon når de ønskede placeringer uden at gå på kompromis med lydkvaliteten. Ideelt til større mø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mikrofontilbehør
EAN: 0097855167675
Varenr.: 62955
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - microphone extension cable - 10 m
1.502 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Forlængerkabel til mikrofon - Logitech Rally Mic Pod, 10 m, hvid
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Forlængerkabel til mikrofon - Logitech Rally Mic Pod, 10 m, hvid
1.619 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech 952-000047 System Til Videokonference
1.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.208 kr1.208 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.397 kr1.397 krKøb
3Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb
4Proshop DK1.502 kr1.502 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
7Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large

PriceData har fulgt prisen på Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.163 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.321 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.249 kr.

Den nuværende pris på 1.208 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Logitech Rally Mic Pod Extension Cable - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - plenum - for Rally Mic Pod Rally Bar, Bar Mini, Plus Room Solution Large de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.208 kr18 kr (2%)
20. maj 20261.190 kr6 kr (1%)
17. maj 20261.184 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.183 kr20 kr (2%)
14. maj 20261.163 kr20 kr (2%)
2. maj 20261.183 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.182 kr1 kr (0%)
3. apr. 20261.183 kr41 kr (3%)
2. apr. 20261.224 kr23 kr (2%)
31. mar. 20261.247 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret