Gå til hovedindhold

Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206126374
Pris fra 168 krtil 299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla
168 kr
Til butik
Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 910-007414
EAN: 5099206126374
Varenr.: 21578673
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech POP Mouse with Emoji - Lilac - Mus - Optisk - 3 knapper - Lilla
168 kr
Til butik
Logitech POP Mouse with Emoji - Lilac - Mus - Optisk - 3 knapper - Lilla billede

Produktinformation

Trådløs Kontormus, trådløs teknologi: Bluetooth LE, batteri: AA, batterilevetid (op til): 24 måneder, optisk sensor scroll hjul, kan bruges af både venstre og højrehåndet (ambidekstral), kompatibilitet: Windows / MacOS, lilla - Giv dit rum stil med POP Mouse. Denne trådløse mus er designet til at være anderledes med sit kompakte, konturerede design og den er stille takket være Silent Touch-teknologi, der fjerner 90 % af klikstøj. Øg din produktivitet med 30 % med POP Mouse med 30 % sammenlignet med et pegefelt, og kom hurtigt derhen, hvor du har brug for at være, med Smartwheel-hastighedsscroll.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-007414
EAN: 5099206126374
Varenr.: 3290819
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech POP med Emoji knap Optisk trådløs mus lilla
215 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Pop ikon-mus
251 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Pop Icon Mouse
269,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech POP med Emoji knap Optisk trådløs mus lilla
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
2Proshop DK168 kr207 krKøb
3CompuMail DK215 kr215 krKøb
4Teknikproffset DK251 kr300 krKøb
5Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
6Ultrashop299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla

PriceData har fulgt prisen på Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla i 167 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026168 kr6 kr (3%)
11. apr. 2026174 kr5 kr (3%)
8. apr. 2026169 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026168 kr10 kr (6%)
6. mar. 2026178 kr10 kr (6%)
4. mar. 2026168 kr33 kr (24%)
11. feb. 2026135 kr36 kr (21%)
9. feb. 2026171 kr3 kr (2%)
19. jan. 2026168 kr5 kr (3%)
15. jan. 2026173 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret