Gå til hovedindhold

Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt

LogitechTastaturerEAN: 5099206115675
Pris fra 399 krtil 479 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 363 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt
399 kr
Til butik
Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 920-012240
EAN: 5099206115675
Varenr.: 10866663
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Pebble 2 Combo Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs US International
400 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Pebble 2 Combo - Tastatur & Mus sæt - Universal - Hvid
402 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Pebble 2 Combo - trådløst tastatur og mus (US International, saks, tonalt hvid)
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Pebble 2 Combo - trådløst tastatur og mus (US International, saks, tonalt hvid)
469 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Pebble 2 Combo Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs US International
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
2CompuMail DK400 kr400 krKøb
3Proshop DK402 kr441 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr538 krKøb
6Ultrashop479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt

PriceData har fulgt prisen på Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt i 167 dage. Laveste pris i perioden er 363 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 726 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 461 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - tonalt hvidt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026399 kr3 kr (1%)
30. maj 2026396 kr1 kr (0%)
29. maj 2026397 kr1 kr (0%)
27. maj 2026396 kr2 kr (1%)
26. maj 2026398 kr1 kr (0%)
25. maj 2026397 kr2 kr (1%)
24. maj 2026395 kr1 kr (0%)
23. maj 2026394 kr4 kr (1%)
21. maj 2026398 kr3 kr (1%)
20. maj 2026401 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret