Gå til hovedindhold

Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206077492
Pris fra 397 krtil 589 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 382 kr 13. maj

Sammenlign priser på Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 397 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort
397 kr
Til butik
Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort billede

Produktinformation

Sæt med mus og tastatur, trådløs, 2.4 GHz, tjekkisk

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-008688
EAN: 5099206077492
Varenr.: 3084308
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK540 Advanced Tastatur og mus-sæt Trådløs
515 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK540 Advanced
-11%569 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus Logitech MK540 Advanced billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst tastatur og musLogitech MK540 Advanced er et komplet sæt til dig, der vil have et pålideligt trådløst tastatur og en behagelig mus til hverdagsbrug. Den fulde 100 % layout med numerisk tastatur og mediestyring giver effektivt arbejde, mens håndledsstøtten og de justerbare hældninger (4–8°) hjælper dig med at skrive mere komfortabelt i længere tid. Den optiske mus med gummigreb er lavet i et ambidextrøst design, så den passer til både højre- og venstrehåndede.Designet til problemfri brugSættet er klar på få sekunder med plug-and-play via den medfølgende USB Unifying-modtager. Trådløs rækkevidde op til 10 m og stabile 2,4 GHz-forbindelser gør det nemt at arbejde ved skrivebordet eller lidt på afstand. Tastaturet er stænkafvisende op til 60 ml og har stille membrantaster, programmerbare genvejstaster og tydelige LED-indikatorer for batteri. Musen ruller vertikalt med scrollehjul og har 3 trykknapper.Forbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzTrådløs rækkevidde: 10 mTastaturlayout: QWERTZ, tastsprog: tjekkiskTastatur: fuld størrelse (100 %), membran, stille tasterJusterbar hældning: 4–8°, 3 højdeniveauerHåndledsstøtte: JaStænkafvisning: Op til 60 mlBagbelysning: NejMus: optisk, 3 knapper, rullehjul, ambidextrøs, gummigrebStrøm: AA-alkaliske batterier (tastatur 2 stk., mus 1 stk.), inkluderetBatterilevetid: tastatur op til 36 måneder, mus op til 18 månederModtager: USB Type-A, UnifyingMål tastatur (B × H × D): 45,73 × 2,4 × 19,35 cmVægt tastatur: 0,805 kgMål mus (B × H × D): 3,92 × 6,18 × 11,15 cmVægt mus: 73,5 gUnderstøttede systemer: Windows, ChromeOS...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.7g
EAN: 5099206077492
Varenr.: 1941172
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK540 Advanced
-11%589 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK397 kr436 krKøb
2CompuMail DK515 kr515 krKøb
3Boligcenter DK569 kr569 krKøb
4Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 382 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.047 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 566 kr.

Den nuværende pris på 397 kr er 30% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Czech - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026397 kr15 kr (4%)
13. maj 2026382 kr15 kr (4%)
28. apr. 2026397 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026398 kr20 kr (5%)
13. apr. 2026418 kr92 kr (18%)
9. apr. 2026510 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026509 kr80 kr (19%)
26. mar. 2026429 kr9 kr (2%)
19. mar. 2026438 kr120 kr (22%)
14. mar. 2026558 kr41 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret