Gå til hovedindhold

Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206092518
Pris fra 290 krtil 459 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 277 kr 13. maj

Sammenlign priser på Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 290 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort
290 kr
Til butik
Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort billede

Produktinformation

Sæt med mus og tastatur, trådløs, 2.4 GHz, QWERTZ, tjekkisk, grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-009808
EAN: 5099206092518
Varenr.: 3027705
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK295 Silent Sæt med mus og tastatur Trådløs Tjekkisk
408 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK295 Silent - grafit (CZ QWERTZ)
439 kr
Til butik
Trådløst tastatur og mus Logitech MK295 Silent - grafit (CZ QWERTZ) billede

Produktinformation

Støjsvag trådløs komfort til kontoretArbejd mere fokuseret med Logitech MK295 Silent - et komplet sæt med fuldsize tastatur og kompakt mus i grafit. De stille taster giver en behagelig skriveoplevelse, så du kan skrive og navigere uden forstyrrende klik. Den pålidelige 2,4 GHz-forbindelse leverer trådløs frihed med en rækkevidde på op til 10 m.Praktisk og robust til daglig brugTastaturet har numerisk tastatur, lige layout og justerbar højde. Overfladen er modstandsdygtig over for spild, og indikator-LED’er hjælper dig med at holde styr på status. Musen er ambidextrous med 3 knapper, rullehjul og 1.000 DPI optisk sporing - nem at styre for både højre- og venstrehåndede. Sættet leveres med nano‑modtager og batterier, så du er i gang med det samme.Lang batteritid og kompakte målOp til 18 måneders batteritid på tastaturet og AA-batterier i både tastatur og mus gør sættet nemt at vedligeholde. Det fuldstore tastatur vejer 498 g og måler 44,1 × 14,9 × 1,8 cm, mens musen blot vejer 75,2 g og er let at have med.Forbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzRækkevidde: 10 mTastaturlayout: QWERTZ (tjekkisk), fuld størrelse med numerisk tastaturStille taster, tasteliv: 7 mio. anslagJusterbar tastaturhøjde; spildresistentMateriale: ABS og gummi; farve: grafitLED‑indikatorer: Ja; baggrundsbelysning: NejTastaturmål: 44,1 × 14,9 × 1,8 cm; vægt: 498 gMus: 1.000 DPI, 3 knapper, rullehjul, optisk, ambidextrousMusmål: 6,0 × 3,9 × 9,9 cm; vægt: 75,2 gModtager: USB Type‑A nano (18,7 × 6,1 × 14,4 mm), inkluderetStrøm: AA-alkaline, 2 stk. i tastatur, 1 stk. i mus (inkluderet)Batteritid for tastatur: op til 18 månederAnbefalet brug: KontorUnderstøttede systemer: Windows, ChromeOS...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.75g
EAN: 5099206092518
Varenr.: 1984702
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK295 Silent - grafit (CZ QWERTZ)
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK290 kr329 krKøb
2CompuMail DK408 kr408 krKøb
3Boligcenter DK439 kr439 krKøb
4Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 277 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 334 kr.

Den nuværende pris på 290 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Logitech MK295 Silent - keyboard and mouse set - QWERTZ - Czech - graphite - Tastatur & Mus sæt - Tjekkisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026290 kr13 kr (5%)
13. maj 2026277 kr13 kr (4%)
13. apr. 2026290 kr90 kr (24%)
9. apr. 2026380 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026379 kr66 kr (21%)
17. feb. 2026313 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026312 kr6 kr (2%)
4. feb. 2026306 kr6 kr (2%)
25. jan. 2026312 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026313 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret