Gå til hovedindhold

Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP

LogitechKablerEAN: 0097855148940
Pris fra 865 krtil 1.169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 304 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 771 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 865 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MeetUp Forlængerkabel til mikrofon 10m
865 kr
Til butik
Logitech MeetUp Forlængerkabel til mikrofon 10m billede

Produktinformation

Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 950-000005
EAN: 0097855148940
Varenr.: 995344191
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP
898 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MeetUp 10m Mic Cable - GRAPHITE - WW
908 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Meetup Expansion Cable For Microphone 10m
994 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MeetUp Forlængerkabel til mikrofon 10m
1.119 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mikrofon-forlængerkabel Logitech MeetUp - 10 m, grå
-10%1.149 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrofon-forlængerkabel Logitech MeetUp - 10 m, grå
-10%1.169 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK865 kr865 krKøb
2CS MEGASTORE DK898 kr937 krKøb
3Proshop DK908 kr947 krKøb
4Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
5Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb
6Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
7Vivas DK1.169 kr1.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP

PriceData har fulgt prisen på Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP i 146 dage. Laveste pris i perioden er 757 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 867 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 793 kr.

Den nuværende pris på 865 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech MeetUp - Forlængerkabel til mikrofon - 10 m - for Logitech EXPANSION MIC FOR MEETUP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026865 kr2 kr (0%)
22. maj 2026867 kr40 kr (5%)
17. maj 2026827 kr7 kr (1%)
16. maj 2026820 kr6 kr (1%)
15. maj 2026826 kr6 kr (1%)
14. maj 2026820 kr6 kr (1%)
13. maj 2026826 kr6 kr (1%)
12. maj 2026820 kr7 kr (1%)
11. maj 2026827 kr11 kr (1%)
10. maj 2026816 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret