Gå til hovedindhold

Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206103191
Pris fra 937 krtil 1.476 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 539 kr (37% besparelse)

Sammenlign priser på Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 937 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Linear (graphite)
937 kr
Til butik
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Linear (graphite) billede

Produktinformation

Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Linear (graphite) - Bluetooth, USB, trådløs, linear knapper, baggrundsbelyste taster - Mus/Keyboards tegnebræt Keyboards

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Keyboards tegnebræt
Artikel nr.: 920-010777
EAN: 5099206103191
Varenr.: 1213502
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort
950 kr
Til butik
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Kompakt tastatur, tynd profil med lave taster (linear), Bluetooth Low Energy / LOGI BOLT trådløs - 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde, med 15 dages batteri levetid, kompatibel med Windows / MAC / Linux ChromeOS / Android, graphite sort, nordisk layout...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-010777
EAN: 5099206103191
Varenr.: 3067520
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Master Series MX Mechanical Mini Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.027 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Mechanical Mini Wireless Trådløs Logitech Linear Nordisk
1.099 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Master Series MX Mechanical Mini Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.259 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MX Compact Mechanical Wireless Illuminated Keyboard - Nordic - Linear Switch
1.476 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK937 kr937 krKøb
2Proshop DK950 kr989 krKøb
3CompuMail DK1.027 kr1.027 krKøb
4Dustin DK1.099 kr1.185,25 krKøb
5Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb
6Teknikproffset DK1.476 kr1.535 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort i 153 dage. Laveste pris i perioden er 937 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.049 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 979 kr.

Den nuværende pris på 937 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite - Linear - ND - Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. feb. 2026937 kr112 kr (11%)
18. feb. 20261.049 kr112 kr (12%)
24. jan. 2026937 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026938 kr1 kr (0%)
19. jan. 2026937 kr89 kr (9%)
17. jan. 20261.026 kr89 kr (9%)
8. jan. 2026937 kr110 kr (11%)
7. jan. 20261.047 kr110 kr (12%)
3. jan. 2026937 kr110 kr (11%)
2. jan. 20261.047 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret