Gå til hovedindhold

Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206126022
Pris fra 527 krtil 755 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 228 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 515 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 527 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Keys-To-Go 2 Tastatur Saks Trådløs US International
527 kr
Til butik
Logitech Keys-To-Go 2 Tastatur Saks Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012984
EAN: 5099206126022
Varenr.: 1002294445
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Keys-To-Go 2 - trådløst Bluetooth-tastatur med cover (QWERTY US International) - grafit
-10%659 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Keys-To-Go 2 - trådløst Bluetooth-tastatur med cover (QWERTY US International) - grafit billede

Produktinformation

Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafitEt slankt tastatur til store ideer. Realiser dem på tablets, telefoner og bærbare computere med vores hidtil mest bærbare tastatur.GenereltBredde: 25 cmDybde: 10.5 cmEnhedstype: TastaturFunktion for genvejstast: Volumenklarhedskærm låsscreenshotMission ControlFN-nøglelåsEasy-SwitchEmojimediekontrollerGrænseflade: Bluetooth LEHøjde: 0.897 cmIndgangsudstyr: Indbygget coverPlacering og layout: QWERTY US InternationalTastaturteknologi: SaksType: TrådløsVægt: 222 gDiverseFarve: GrafitOverensstemmelsesstandarder: FSCProgrammer & SystemkravInkluderet software: Logi Options +OS nødvendig: Google Chrome OSWindows 10 eller senereApple MacOS 10.14 eller nyereAndroid 12 eller senereApple iOS 17 eller senereApple iPadOS 17 eller senereBatteriAntal installeret: 2Driftstid (op til): 3 årNødvendigt antal: 2BæredygtighedsoplysningerProdukt genbrugt indhold: 36 % - post-forbruger genbrugt plastikProducentgaranti

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.34g
EAN: 5099206126022
Varenr.: 2083650
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Keys-To-Go 2 - trådløst Bluetooth-tastatur med cover (QWERTY US International) - grafit
-9%679 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Keys-To-Go 2 - trådløst Bluetooth-tastatur med cover (QWERTY US International) - grafit billede

Produktinformation

Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafitEt slankt tastatur til store ideer. Realiser dem på tablets, telefoner og bærbare computere med vores hidtil mest bærbare tastatur.GenereltBredde: 25 cmDybde: 10.5 cmEnhedstype: TastaturFunktion for genvejstast: Volumenklarhedskærm låsscreenshotMission ControlFN-nøglelåsEasy-SwitchEmojimediekontrollerGrænseflade: Bluetooth LEHøjde: 0.897 cmIndgangsudstyr: Indbygget coverPlacering og layout: QWERTY US InternationalTastaturteknologi: SaksType: TrådløsVægt: 222 gDiverseFarve: GrafitOverensstemmelsesstandarder: FSCProgrammer & SystemkravInkluderet software: Logi Options +OS nødvendig: Google Chrome OSWindows 10 eller senereApple MacOS 10.14 eller nyereAndroid 12 eller senereApple iOS 17 eller senereApple iPadOS 17 eller senereBatteriAntal installeret: 2Driftstid (op til): 3 årNødvendigt antal: 2BæredygtighedsoplysningerProdukt genbrugt indhold: 36 % - post-forbruger genbrugt plastikProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.34g
EAN: 5099206126022
Varenr.: 2083650
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - Universal - Grå
683 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Keys-To-Go 2 Tastatur Saks Trådløs US International
699 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit
755 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK527 kr527 krKøb
2Boligcenter DK659 kr659 krKøb
3Vivas DK679 kr748 krKøb
4Proshop DK683 kr722 krKøb
5Ultrashop699 kr699 krKøb
6CS MEGASTORE DK755 kr794 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 515 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 683 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 527 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Logitech Keys-To-Go 2 - Tastatur - indbygget cover - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026527 kr156 kr (23%)
24. maj 2026683 kr109 kr (19%)
23. maj 2026574 kr4 kr (1%)
22. maj 2026578 kr1 kr (0%)
21. maj 2026579 kr8 kr (1%)
20. maj 2026571 kr3 kr (1%)
19. maj 2026574 kr4 kr (1%)
18. maj 2026578 kr4 kr (1%)
17. maj 2026582 kr4 kr (1%)
15. maj 2026586 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret