Gå til hovedindhold

Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206125780
Pris fra 542 krtil 729,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 187,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 534 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 542 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort
542 kr
Til butik
Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Kontor tastatur, størrelse: compact-type, Bluetooth, rækkevidde op til:10m, batteri: 2 x coin cell, batterilevetid: op til 36 måneder, scissor switche, kompatibilitet: Windows / MacOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: sort. - Keys-To-Go 2 is a slim keyboard for big ideas. Make great typing happen anywhere on tablets, phones, and laptops with our most portable bluetooth keyboard. The built-in cover protects the keyboard from damage so you can stay productive all day long. Perfectly spaced scissor keys for a roomy, comfortable typing experience-anywhere.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012979
EAN: 5099206125780
Varenr.: 3261231
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keys-To-Go 2, grafit (nordisk)
546 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Keys To Go 2 Nordisk
624 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Keys-To-Go 2 Tastatur Saks Trådløs
665 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Keys-to-go 2 Bærbart Trådløst Tastatur Til Tablets - Nordisk
729,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK542 kr581 krKøb
2CS MEGASTORE DK546 kr585 krKøb
3Dustin DK624 kr710,25 krKøb
4CompuMail DK665 kr665 krKøb
5Gucca.dk729,95 kr729,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 534 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 597 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 546 kr.

Den nuværende pris på 542 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Logitech Keys-To-Go 2 Universal Portable Wireless Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026542 kr7 kr (1%)
7. maj 2026535 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026534 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026535 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026537 kr2 kr (0%)
9. apr. 2026535 kr34 kr (6%)
8. apr. 2026569 kr34 kr (6%)
17. mar. 2026535 kr1 kr (0%)
21. jan. 2026534 kr63 kr (11%)
17. jan. 2026597 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret