Gå til hovedindhold

Logitech K120 Keyboard for Business - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206021334
Pris fra 65 krtil 181,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 116,25 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech K120 Keyboard for Business - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech K120 for Business Tastatur Kablet US International
65 kr
Til butik
Logitech K120 for Business Tastatur Kablet US International billede

Produktinformation

Logitech K120 for Business - Tastatur - USB - US International

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-002479
EAN: 5099206021334
Varenr.: 529537
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K120 Keyboard for Business - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
74 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech K120 for Business Tastatur Kablet US International
89 kr
Til butik
Logitech K120 for Business Tastatur Kablet US International billede

Produktinformation

Logitech K120 Tastatur Kabling US International Oplev den pålidelige ydeevne af Logitech K120 Tastatur Kabling US International, designet til både hjemme- og kontorbrug. Dette slidstærke tastatur tilbyder en komfortabel skriveoplevelse med en flad profil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 5099206021334
Varenr.: 66571
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech K120 Ledningsført Us International
99 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur Logitech K120 til Business - kablet USB, fuld størrelse
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur Logitech K120 til Business - kablet USB, fuld størrelse
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
K120 Business Keyboard, Black (US/INT)
181,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K120 Keyboard for Business - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K120 Keyboard for Business - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK65 kr65 krKøb
2Proshop DK74 kr113 krKøb
3Ultrashop89 kr89 krKøb
4Dustin DK99 kr185,25 krKøb
5Boligcenter DK149 kr149 krKøb
6Vivas DK169 kr248 krKøb
7HUMA.dk181,25 kr181,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech K120 Keyboard for Business - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech K120 Keyboard for Business - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Logitech K120 Keyboard for Business - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Logitech K120 Keyboard for Business - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202665 kr3 kr (4%)
2. maj 202668 kr1 kr (1%)
25. mar. 202669 kr1 kr (1%)
21. mar. 202668 kr1 kr (1%)
20. mar. 202669 kr1 kr (1%)
23. jan. 202668 kr1 kr (1%)
17. jan. 202669 kr1 kr (1%)
24. dec. 202568 kr1 kr (1%)
12. dec. 202567 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret