Gå til hovedindhold

Logitech K120 Keyboard for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206022904
Pris fra 91 krtil 187,5 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 96,5 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 6. maj

Sammenlign priser på Logitech K120 Keyboard for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech K120 for Business Tastatur Kablet Nordisk
91 kr
Til butik
Logitech K120 for Business Tastatur Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Logitech K120 for Business - Tastatur - USB - Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-002528
EAN: 5099206022904
Varenr.: 40578
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | K120 for Business - Tastatur - USB - Nordisk
93 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K120 Keyboard for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort
93 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech K120 For Business Ledningsført Nordisk
99 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Logitech K120 for Business Tastatur. Nordisk.
119 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur kablet - Logitech K120 for Business, nordisk layout
119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech K120 Nordic tangentbord USB Svart
-24%121 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech K120 for Business Tastatur Kablet Nordisk
129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur kablet - Logitech K120 for Business, nordisk layout
139 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Tastatur Logitech K120 Sort Kablet
149,69 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
OEM - K120 Business Keyboard, Black (Nordic)
187,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K120 Keyboard for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K120 Keyboard for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK91 kr91 krKøb
2CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb
3Proshop DK93 kr132 krKøb
4Dustin DK99 kr185,25 krKøb
5Superprice.dk119 kr119 krKøb
6Boligcenter DK119 kr119 krKøb
7Teknikproffset DK121 kr180 krKøb
8Ultrashop129 kr129 krKøb
9Vivas DK139 kr208 krKøb
10Hertels Boresko149,69 kr149,69 krKøb
11HUMA.dk187,5 kr187,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech K120 Keyboard for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech K120 Keyboard for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Logitech K120 Keyboard for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Logitech K120 Keyboard for Business - ND - Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202691 kr1 kr (1%)
27. maj 202692 kr1 kr (1%)
26. maj 202691 kr1 kr (1%)
25. maj 202692 kr1 kr (1%)
24. maj 202691 kr1 kr (1%)
23. maj 202692 kr1 kr (1%)
21. maj 202691 kr1 kr (1%)
20. maj 202692 kr1 kr (1%)
18. maj 202691 kr1 kr (1%)
16. maj 202692 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret