Gå til hovedindhold

Logitech G735 - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs (Lightspeed) - Dolby Atmos™ kompatibel - 3,5 mm jackstik - Hvid

LogitechElektronikEAN: 5099206097520
Pris fra 1.149 krtil 1.699,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 550,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.109 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Logitech G735 - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs (Lightspeed) - Dolby Atmos™ kompatibel - 3,5 mm jackstik - Hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1149 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G735 Trådløs Høretelefoner Hvid
1.149 kr
Til butik
Logitech G G735 Trådløs Høretelefoner Hvid billede

Produktinformation

Logitech G G735 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - 3,5 mm jackstik - hvid dis

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 981-001083
EAN: 5099206097520
Varenr.: 1000680559
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G735 - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs (Lightspeed) - Dolby Atmos™ kompatibel - 3,5 mm jackstik - Hvid
1.205 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G735 Wireless Headset - Aurora collection
1.206 kr
Til butik
Logitech G735 Wireless Headset - Aurora collection billede

Produktinformation

Gaming headset, fuld størrelse, driver dimension 40 mm, LIGHTSPEED - trådløst op til 20 meter, USB stik, følsomhed 87,5 dB, impedans: 38 ohm, frekvensgang 20 - 20000 Hz, aftagelig mikrofon, mikrofon frekvensgang 100 - 10000 Hz, hukommelse skum ørepuder, Aurora kollektion, OFF WHITE med RGB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 981-001083
EAN: 5099206097520
Varenr.: 3089582
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G735 Trådløst Gaming Headset (off white)
-10%1.275 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Logitech G G735 trådløs - hvid
-7%1.279 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Logitech G G735 trådløs - hvid
-6%1.299 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G G735 Trådløs Høretelefoner Hvid
1.359 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G735 - Trådløs Gaming Headset - GEEKD.dk
1.393 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G735 Wireless Gaming Headset, Off White
1.528 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G735 - Trådløs Gaming Headset - Hvid
1.699,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G735 - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs (Lightspeed) - Dolby Atmos™ kompatibel - 3,5 mm jackstik - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G735 - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs (Lightspeed) - Dolby Atmos™ kompatibel - 3,5 mm jackstik - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.149 kr1.149 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.205 kr1.205 krKøb
3Proshop DK1.206 kr1.206 krKøb
4Komplett DK1.275 kr1.275 krKøb
5Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
6Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
7Ultrashop1.359 kr1.359 krKøb
8Geekd1.393 kr1.393 krKøb
9Teknikproffset DK1.528 kr1.587 krKøb
10Gucca.dk1.699,95 kr1.699,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G735 - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs (Lightspeed) - Dolby Atmos™ kompatibel - 3,5 mm jackstik - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech G735 - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs (Lightspeed) - Dolby Atmos™ kompatibel - 3,5 mm jackstik - Hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.109 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.180 kr.

Den nuværende pris på 1.149 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech G735 - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs (Lightspeed) - Dolby Atmos™ kompatibel - 3,5 mm jackstik - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech G735 - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs (Lightspeed) - Dolby Atmos™ kompatibel - 3,5 mm jackstik - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.149 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.150 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.149 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.150 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.149 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.150 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.149 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.150 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.149 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.150 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret