Gå til hovedindhold

Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206080270
Pris fra 289 krtil 686 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 397 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 274 kr 26. maj

Sammenlign priser på Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys
289 kr
Til butik
Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys billede

Produktinformation

Gaming mus, optisk sensor - Logitech HERO, 11 programmerbare knapper, 100 - 16000 dpi, 125 - 1000 Hz opdatering, kabling, USB, RGB baggrundsbelyst med 16.8 mio farver, sort G502 HERO har en avanceret optisk sensor der giver den bedste registreringsnøjagtighed, RGB-bagbelysning der kan tilpasses, brugerdefinerede spilprofiler, fra 200 til 16.000 dpi, og flytbare vægtlodder.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-005471
EAN: 5099206080270
Varenr.: 2680952
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G502 HERO Gamingmus (sort)
298 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G502 HERO High Performance Gaming Mus - GEEKD.dk
355 kr
Til butik
Logitech - G502 HERO High Performance Gaming Mus - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Logitech - G502 HERO High Performance Gaming Mus Oplev enestående ydeevne og præcision med Logitech - G502 HERO High Performance Gaming Mus Logitech - G502 HERO High Performance Gaming Mus er det ultimative værktøj til gamere, der ønsker at opnå en konkur...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Gamer Mus
EAN: 5099206080270
Varenr.: 35003648966814
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Gaming Mouse G502 (Hero) Optisk Kabling Sort
389 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Logitech G502 HERO - høj ydeevne, kablet
429 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G502 HERO High Performance Gaming Mouse
-38%449 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Logitech G502 HERO - høj ydeevne, kablet
449 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G502 Hero Gaming Mus Med Høj Ydeevne
539,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G502 (hero) Usb-a Mus
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK289 kr328 krKøb
2Komplett DK298 kr298 krKøb
3Geekd355 kr355 krKøb
4Ultrashop389 kr389 krKøb
5Boligcenter DK429 kr429 krKøb
6Teknikproffset DK449 kr498 krKøb
7Vivas DK449 kr528 krKøb
8Gucca.dk539,95 kr539,95 krKøb
9Dustin DK686 kr772,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys

PriceData har fulgt prisen på Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys i 178 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Logitech G502 HERO - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort med RGB lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026289 kr15 kr (5%)
26. maj 2026274 kr15 kr (5%)
22. maj 2026289 kr15 kr (5%)
19. maj 2026274 kr15 kr (5%)
18. maj 2026289 kr1 kr (0%)
17. maj 2026288 kr1 kr (0%)
3. maj 2026289 kr1 kr (0%)
2. maj 2026288 kr1 kr (0%)
1. maj 2026289 kr13 kr (5%)
30. apr. 2026276 kr13 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret