Gå til hovedindhold

Logitech G G923 - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC

Pris fra 2.739 krtil 3.158 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 419 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G G923 - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2739 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G923 SE TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - Xbox One | Series S&X & PC - Wired Controller - Microsoft Xbox One
-10%2.739 kr
Før 3.043 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G923 SE TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - Xbox One | Series S&X & PC - Wired Controller - Microsoft Xbox One billede

Produktinformation

Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte, kabling, til PC og Microsoft Xbox One, Xbox One Series S & X Logitech G923 er et højtydende racerrat der revolutionerer e-racing-oplevelsen. G923 understøtter TRUEFORCE - næste generations force feedback der sammen med eksisterende gamingteknologi sikrer et højere niveau af realisme. Føl stemplerne arbejde, grus der knuses, og hvert gearskift, drift og hårnålesving som aldrig før.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 991-000532
EAN: 5099206124752
Varenr.: 3404476
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
G923 Wheel og Shifter Combo til Xbox/PC
2.890 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G923 - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC
2.951 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G923 Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4
3.158 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G923 - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G923 - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.739 kr2.739 krKøb
2Komplett DK2.890 kr2.890 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.951 kr2.951 krKøb
4CompuMail DK3.158 kr3.158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G923 - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G923 - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.739 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 3.160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.970 kr.

Den nuværende pris på 2.739 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Logitech G G923 - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Logitech G G923 - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.739 kr14 kr (1%)
26. maj 20262.753 kr14 kr (1%)
25. maj 20262.767 kr14 kr (1%)
24. maj 20262.781 kr14 kr (1%)
23. maj 20262.795 kr14 kr (0%)
22. maj 20262.809 kr14 kr (0%)
21. maj 20262.823 kr14 kr (0%)
20. maj 20262.837 kr14 kr (0%)
19. maj 20262.851 kr14 kr (0%)
18. maj 20262.865 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret