Gå til hovedindhold

Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid

LogitechElektronikEAN: 5099206089532
Pris fra 649 krtil 1.244 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 595 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid
649 kr
Til butik
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 2
Artikel nr.: 981-000883
EAN: 5099206089532
Varenr.: 6381620
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G733 LIGHTSPEED - White
685 kr
Til butik
Logitech G733 LIGHTSPEED - White billede

Produktinformation

Gaming headset, fuld størrelse, drivere størrelse 40 mm, LIGHTSPEED - trådløs op til 20 meter, USB tilslutning, følsomhed 87.5 dB, 39 ohm, frekvens område 20 - 20000 Hz, aftagelig mikrofon, mikrofon frekvens område 100 - 10000 Hz, memory foam ørepuder, hvid med RGB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 981-000883
EAN: 5099206089532
Varenr.: 2865856
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Hvid
688 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset trådløst - Logitech G733 Lightspeed RGB (hvid)
799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset trådløst - Logitech G733 Lightspeed RGB (hvid)
819 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G733 Lightspeed Trådlöst RGB-Headset
834 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G733 LIGHTSPEED Headset - hvid - 2.4GHZ - GEEKD.dk
843 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Hvid
879 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G733 LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset (hvid)
882 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G733 Lightspeed Wireless Rgb Gaming Headset Stereo Hvid
1.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK649 kr688 krKøb
2Proshop DK685 kr724 krKøb
3CompuMail DK688 kr688 krKøb
4Boligcenter DK799 kr799 krKøb
5Vivas DK819 kr888 krKøb
6Teknikproffset DK834 kr883 krKøb
7Geekd843 kr843 krKøb
8Ultrashop879 kr879 krKøb
9Komplett DK882 kr882 krKøb
10Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid i 186 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 673 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 662 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026649 kr18 kr (3%)
19. maj 2026667 kr6 kr (1%)
18. maj 2026673 kr2 kr (0%)
16. maj 2026671 kr4 kr (1%)
14. maj 2026667 kr6 kr (1%)
12. maj 2026673 kr1 kr (0%)
11. maj 2026672 kr6 kr (1%)
9. maj 2026666 kr7 kr (1%)
7. maj 2026673 kr13 kr (2%)
6. maj 2026660 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret