Gå til hovedindhold

Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid

LogitechElektronikEAN: 5099206089532
Pris fra 649 krtil 1.244 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 595 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid
649 kr
Til butik
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 2
Artikel nr.: 981-000883
EAN: 5099206089532
Varenr.: 6381620
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G733 LIGHTSPEED - White
685 kr
Til butik
Logitech G733 LIGHTSPEED - White billede

Produktinformation

Gaming headset, fuld størrelse, drivere størrelse 40 mm, LIGHTSPEED - trådløs op til 20 meter, USB tilslutning, følsomhed 87.5 dB, 39 ohm, frekvens område 20 - 20000 Hz, aftagelig mikrofon, mikrofon frekvens område 100 - 10000 Hz, memory foam ørepuder, hvid med RGB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 981-000883
EAN: 5099206089532
Varenr.: 2865856
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Logitech G G733 trådløst - hvid
-7%819 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming headset Logitech G G733 trådløst - hvid billede

Produktinformation

Trådløst gaming headset til seriøse spiloplevelserLogitech G G733 er et let og komfortabelt trådløst gaming headset med op til 20 m rækkevidde via 2,4 GHz. Den fleksible hovedbøjle og de bløde, fuldoms­luttende puder giver behagelig pasform til lange sessioner, mens den flerfarvede bagbelysning tilfører stil ved skrivebordet.Klar lyd og præcis kommunikationHeadsettet leverer rumlig lyd med DTS Headphone:X 2.0 virtuel surround, så du kan orientere dig bedre i spillet. Den aftagelige boom-mikrofon med ensrettet/kardioide karakteristik sørger for tydelig stemme, og on-ear betjening med knapper og drejeknap gør det nemt at justere lyd og volumen.Designet til frihed og lang spilletidG733 kører på indbygget LiPo-batteri med op til 29 timers kontinuerlig afspilning og oplades via USB-C. Medfølgende USB-A modtager sikrer stabil forbindelse til PC og kompatible konsoller som PlayStation og Nintendo Switch. Farven er hvid med diskret Logitech G-logo.Forbindelse: Trådløs 2,4 GHz, RFRækkevidde: 20 mBatteri: Indbygget LiPo, 1.500 mAh / 5,55 Wh, op til 29 tOpladning: USB-C (USB-A til USB-C-kabel inkluderet)Kompatibilitet: Windows, macOS; enheder: PlayStation, Nintendo SwitchLyd: DTS Headphone:X 2.0 virtuel surroundMikrofon: Aftagelig boom, 100–10.000 Hz, ensrettet/kardioideHovedtelefoner: 40 mm drivere, 20–20.000 Hz, 39 Ω, circumauralBetjening: On-ear, knapper og drejeknap (volumen)Bagbelysning: Ja, flerfarvetVægt: 278 gMål (H × B × D): 19,4 × 19,0 × 8,3 cmFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.94g
EAN: 5099206089532
Varenr.: 1891703
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Logitech G G733 trådløst - hvid
-7%839 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G733 LIGHTSPEED Headset - hvid - 2.4GHZ - GEEKD.dk
863 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Hvid
879 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G733 LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset (hvid)
882 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Hvid
991 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G733 Lightspeed Trådlöst RGB-Headset
1.195 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G733 Lightspeed Wireless Rgb Gaming Headset Stereo Hvid
1.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK649 kr688 krKøb
2Proshop DK685 kr724 krKøb
3Boligcenter DK819 kr819 krKøb
4Vivas DK839 kr918 krKøb
5Geekd863 kr863 krKøb
6Ultrashop879 kr879 krKøb
7Komplett DK882 kr882 krKøb
8CompuMail DK991 kr991 krKøb
9Teknikproffset DK1.195 kr1.244 krKøb
10Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid i 168 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 673 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 666 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026649 kr18 kr (3%)
19. maj 2026667 kr6 kr (1%)
18. maj 2026673 kr2 kr (0%)
16. maj 2026671 kr4 kr (1%)
14. maj 2026667 kr6 kr (1%)
12. maj 2026673 kr1 kr (0%)
11. maj 2026672 kr6 kr (1%)
9. maj 2026666 kr7 kr (1%)
7. maj 2026673 kr13 kr (2%)
6. maj 2026660 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret