Gå til hovedindhold

Logitech G G515 - Tastatur - LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB - sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206119789
Pris fra 649 krtil 1.120 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 471 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G G515 - Tastatur - LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G G515 Lightspeed Gaming Keyboard (sort)
-22%649 kr
Før 833 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G G515 Lightspeed Gaming Keyboard (sort) billede

Produktinformation

Logitech G G515 Lightspeed Gaming Keyboard (sort) - USB, Lineær, TKL, Trådløs, op til 36 timers batteri - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 920-012552
EAN: 5099206119789
Varenr.: 1309837
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G515 LIGHTSPEED TKL - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort
-18%679 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G515 LIGHTSPEED TKL - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: TKL-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: LIGHTSPEED 2.4 GHz / Bluetooth, genopladelig, batterilevetid: op til 36 timer, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Logitech Low Profile GL Linear linear switche, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android / IOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Logitech G Hub, farve: sort. - Logitech G515 LIGHTSPEED TKL trådløst gamingtastatur kombinerer høj ydeevne med et lavprofileret, stilrent design. Tag din gaming til næste niveau med udstyr, der er bygget til at klare intense øjeblikke og finjusteret til en optimal spiloplevelse. G515 LIGHTSPEED TKL leverer hastighed, præcision og tilpasning i et kompakt, lavprofileret tenkeyless-design. Det trådløse tastatur byder på tre tilslutningstyper, GL-mekaniske kontakter, double-shot PBT-taster, lyddæmpende konstruktion og LIGHTSYNC RGB. SPIL MED LIGHTSPEED: Opnå førsteklasses LIGHTSPEED trådløs forbindelse med tre tilstande. Skift med et enkelt tryk mellem LIGHTSPEED, Bluetooth og kablet data. Par kompatible mus og tastaturer via 2:1-parring med én USB. STRØMLINET HASTIGHED: GL-mekaniske lavprofilkontakter har aktiveringspunkt på 1,3 mm for hurtigere reaktionstid. Vælg mellem taktil eller lineær. UTROLIGT TYND: Tenkeyless-design og kun 22 mm i højden skubber grænserne for strukturelt design og giver et elegant og ergonomisk tastatur uden kompromis på ydeevnen. FORBEDRET TASTEOPLEVELSE: Fabrikssmurte kontakter, lavprofilerede double-shot PBT-taster og lyddæmpende lagkonstruktion giver en glattere fornemmelse, hurtigere aktivering og præcis tastefølelse - uden at gå på kompromis med holdbarheden. BELYS DIN SPILVERDEN: Få adgang til ca. 16,8 millioner farver med LIGHTSYNC RGB, skab tilpassede lyseffekter, synkronisér dit udstyr og spil på din måde via Logitech G HUB-softwaren.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012552
EAN: 5099206119789
Varenr.: 3263421
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G515 - Tastatur - LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB - sort
826 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G515 Lightspeed TKL Tastatur - GEEKD.dk
1.041 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - G515 Lightspeed Tkl
1.089,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G515 Lightspeed Tkl Logitech Linear Nordisk
1.099 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G515 Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
1.120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G515 - Tastatur - LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G515 - Tastatur - LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK649 kr649 krKøb
2Proshop DK679 kr718 krKøb
3CS MEGASTORE DK826 kr865 krKøb
4Geekd1.041 kr1.041 krKøb
5Gucca.dk1.089,95 kr1.089,95 krKøb
6Dustin DK1.099 kr1.185,25 krKøb
7CompuMail DK1.120 kr1.120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G515 - Tastatur - LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G515 - Tastatur - LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 908 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 842 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Logitech G G515 - Tastatur - LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Logitech G G515 - Tastatur - LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026649 kr30 kr (4%)
21. maj 2026679 kr152 kr (18%)
15. maj 2026831 kr2 kr (0%)
13. maj 2026833 kr6 kr (1%)
7. maj 2026827 kr5 kr (1%)
21. mar. 2026822 kr67 kr (8%)
20. mar. 2026889 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026890 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026889 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026890 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret