Gå til hovedindhold

Logitech G Astro A50 - 5. generation - headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - hvid

LogitechElektronikEAN: 5099206127333
Pris fra 1.799 krtil 2.273 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 474 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G Astro A50 - 5. generation - headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Astro A50 Lightspeed Trådløst Gamingheadset (hvid)
-22%1.799 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Astro A50 Lightspeed Trådløst Gamingheadset (hvid) billede

Produktinformation

Logitech Astro A50 Lightspeed Trådløst Gamingheadset (hvid) - Bluetooth, 3-systemskift, USB-C til Xbox, PS5, PC/Mac eller Nintendo Switch - Spiludstyr Gamingheadset

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 939-002230
EAN: 5099206127333
Varenr.: 1311454
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G Astro A50 Trådløs Høretelefoner Hvid
2.002 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G Astro A50 - 5. generation - headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - hvid
2.273 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G Astro A50 - 5. generation - headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G Astro A50 - 5. generation - headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.799 kr1.799 krKøb
2CompuMail DK2.002 kr2.002 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.273 kr2.273 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G Astro A50 - 5. generation - headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech G Astro A50 - 5. generation - headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.790 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.190 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Logitech G Astro A50 - 5. generation - headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Logitech G Astro A50 - 5. generation - headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.799 kr223 kr (11%)
2. maj 20262.022 kr277 kr (12%)
26. apr. 20262.299 kr68 kr (3%)
24. apr. 20262.231 kr68 kr (3%)
2. apr. 20262.299 kr68 kr (3%)
27. mar. 20262.231 kr68 kr (3%)
26. mar. 20262.299 kr125 kr (5%)
24. mar. 20262.424 kr634 kr (35%)
24. feb. 20261.790 kr709 kr (28%)
19. feb. 20262.499 kr611 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret