Gå til hovedindhold

Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro

LogitechTastaturerEAN: 5099206131521
Pris fra 1.046,99 krtil 1.499 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 452,01 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.046,97 kr 30. maj

Sammenlign priser på Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1046.99 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Flip Folio - for iPad Pro & Air 13 PAN / GRAPHITE
1.046,99 kr
Til butik
Logitech Flip Folio - for iPad Pro & Air 13 PAN / GRAPHITE billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tablet tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 920-013386
EAN: 5099206131521
Varenr.: 24284499
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Flip Folio iPad Pro 13" (M4) & Air 13" (M2 & M3) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort
-12%1.087 kr
Før 1.235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Flip Folio iPad Pro 13" (M4) & Air 13" (M2 & M3) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Fold glæden ud med Flip Folio, iPad-etuiet med et tastatur, der kan foldes væk, og beskyttelse af både for- og bagside. Find den rigtige vinkel med de justerbare visningsvinkler samt muligheden for at bruge din iPad i liggende eller stående position. Tilføj din iPhone og andre enheder for at kunne gøre endnu mere. Nu til iPad Pro og iPad Air. Kompakt, trådløst tastatur, der nemt kan foldes væk: Fold det ud, brug det hvor som helst, og fold det nemt væk igen i iPad-etuiet ved hjælp af den magnetiske mekanisme Beskyttelse af for- og bagsiden: Dette iPad-etui med tastatur beskytter din iPad Pro og iPad Air mod stød og ridser, så holdbarheden forlænges Liggende og stående: brug din iPad i den ene eller den anden position, afhængigt af den pågældende opgave Par flere enheder: Bluetooth- parring til iPhone og flere enheder: Multitask på tværs af tre enheder med ét tastatur, og skift nemt mellem dem med et enkelt tryk Justerbare visningsvinkler: Find den rigtige vinkel til visning eller skrivning, og opnå komfort på mindre plads 2 års batterilevetid: Udskiftelige knapcellebatterier (4 stk. CR2016-batterier følger med Bluetooth-tastaturet) Komplet sæt af genveje: Alle dine velkendte iOS-genvejstaster i et kompakt og komplet iPadOS-layout...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-013386
EAN: 5099206131521
Varenr.: 3369234
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Flip Folio Tastatur og folio-kasse Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.160 kr
Til butik
Logitech Flip Folio Tastatur og folio-kasse Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) billede

Produktinformation

Logitech Flip Folio - Tastatur og folio-kasse - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3); 13-inch iPad Pro (M4, M5)

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-013386
EAN: 5099206131521
Varenr.: 1003442920
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Flip Folio til iPad Pro og iPad Air 13'' – Graphite – Nordic
1.320 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro
-26%1.339 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro
-25%1.359 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Flip Folio Tastatur og folio-kasse Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.429 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Flip Folio Til Ipad Pro & Air 13'' - Graphite
1.469,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Flip Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Pro 13 tommer (m4) Nordisk Grafit
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.046,99 kr1.046,99 krKøb
2Proshop DK1.087 kr1.087 krKøb
3CompuMail DK1.160 kr1.160 krKøb
4Teknikproffset DK1.320 kr1.379 krKøb
5Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
6Vivas DK1.359 kr1.428 krKøb
7Ultrashop1.429 kr1.429 krKøb
8Gucca.dk1.469,95 kr1.469,95 krKøb
9Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro

PriceData har fulgt prisen på Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.046,97 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.173 kr.

Den nuværende pris på 1.046,99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Logitech Flip Folio - trådløst tastatur og folio-etui, nordisk layout (DK/NO/SE/FI) - grafit til 13" iPad Air/Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.046,99 kr
30. maj 20261.046,97 kr
25. maj 20261.047,03 kr
24. maj 20261.047 kr
23. maj 20261.047,01 kr
22. maj 20261.047 kr
21. maj 20261.046,99 kr
18. maj 20261.046,97 kr
16. maj 20261.046,99 kr
9. maj 20261.047 kr11,43 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret