Gå til hovedindhold

Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206131590
Pris fra 1.001 krtil 1.349,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 348,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 919,1 kr 30. maj

Sammenlign priser på Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1001 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Flip Folio - for iPad Pro & Air 11 PAN / GRAPHITE
1.001 kr
Til butik
Logitech Flip Folio - for iPad Pro & Air 11 PAN / GRAPHITE billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tablet tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 920-013401
EAN: 5099206131590
Varenr.: 24284504
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort
1.042 kr
Til butik
Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Fold glæden ud med Flip Folio, iPad-etuiet med et tastatur, der kan foldes væk, og beskyttelse af både for- og bagside. Find den rigtige vinkel med de justerbare visningsvinkler samt muligheden for at bruge din iPad i liggende eller stående position. Tilføj din iPhone og andre enheder for at kunne gøre endnu mere. Nu til iPad Pro og iPad Air. Kompakt, trådløst tastatur, der nemt kan foldes væk: Fold det ud, brug det hvor som helst, og fold det nemt væk igen i iPad-etuiet ved hjælp af den magnetiske mekanisme Beskyttelse af for- og bagsiden: Dette iPad-etui med tastatur beskytter din iPad Pro og iPad Air mod stød og ridser, så holdbarheden forlænges Liggende og stående: brug din iPad i den ene eller den anden position, afhængigt af den pågældende opgave Par flere enheder: Bluetooth- parring til iPhone og flere enheder: Multitask på tværs af tre enheder med ét tastatur, og skift nemt mellem dem med et enkelt tryk Justerbare visningsvinkler: Find den rigtige vinkel til visning eller skrivning, og opnå komfort på mindre plads 2 års batterilevetid: Udskiftelige knapcellebatterier (4 stk. CR2016-batterier følger med Bluetooth-tastaturet) Komplet sæt af genveje: Alle dine velkendte iOS-genvejstaster i et kompakt og komplet iPadOS-layout...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-013401
EAN: 5099206131590
Varenr.: 3369233
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Flip Folio Tastatur og folio-kasse Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.342 kr
Til butik
Logitech Flip Folio Tastatur og folio-kasse Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) billede

Produktinformation

Logitech Flip Folio - Tastatur og folio-kasse - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 10.9-inch iPad Air (5th generation); 11-inch iPad Air (M2, M3); 11-inch iPad Pro (M4, M5)

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-013401
EAN: 5099206131590
Varenr.: 1003442925
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Flip Folio Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Pro 11 tommer (m4) Nordisk Grafit
1.349 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Flip Folio Til Ipad Pro & Air 11'' - Graphite - Nordisk Layout
1.349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.001 kr1.040 krKøb
2Proshop DK1.042 kr1.042 krKøb
3CompuMail DK1.342 kr1.342 krKøb
4Dustin DK1.349 kr1.435,25 krKøb
5Gucca.dk1.349,95 kr1.349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 919,1 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 1.347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.158 kr.

Den nuværende pris på 1.001 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Logitech Flip Folio iPad Pro 11" (M4) & Air 11" (M2 & M3) & iPad Air (5th Gen) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.001 kr81,9 kr (9%)
30. maj 2026919,1 kr
25. maj 2026919,14 kr
24. maj 2026919,11 kr
22. maj 2026919,13 kr
21. maj 2026919,11 kr
18. maj 2026919,1 kr
16. maj 2026919,11 kr
9. maj 2026919,13 kr10,27 kr (1%)
20. feb. 2026929,4 kr4,98 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret