Gå til hovedindhold

Logitech Desktop MK120 Tastatur og mus-sæt Kabling Nordisk Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk

LogitechTastaturerEAN: 5099206023383
Pris fra 153 krtil 312,19 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 159,19 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 151 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Logitech Desktop MK120 Tastatur og mus-sæt Kabling Nordisk Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Desktop MK120 Sæt med mus og tastatur Kablet Nordisk
153 kr
Til butik
Logitech Desktop MK120 Sæt med mus og tastatur Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Logitech Desktop MK120 - Sæt med mus og tastatur - USB - Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-002823
EAN: 5099206023383
Varenr.: 40498
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK120 Desktop - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
153 kr
Til butik
Logitech MK120 Desktop - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur og mus-sæt, tynd profil tastatur, 8 multifunktionstaster, USB tilslutning med 1.5m kabel, USB, nordisk layout Logitech Desktop MK120 forener komfort, stil og enkelthed. Sættet består af et komfortabelt og næsten lydløst tastatur der er elegant men stadig holdbart, og en optisk mus med nøjagtig registrering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-002823
EAN: 5099206023383
Varenr.: 2216281
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Logitech MK120 Desktop - Nordic
166 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Desktop MK120 - Tastatur og mus-sæt - USB - Nordisk
167 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MK120 tangentbord USB QWERTY Nordiska språk Svart
-18%180 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur og mus med ledning - Logitech MK120, USB, nordisk
189 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Desktop Mk120 Ledningsført Nordisk
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur og mus med ledning - Logitech MK120, USB, nordisk
209 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Desktop MK120 Sæt med mus og tastatur Kablet Nordisk
219 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech Desktop MK120 Tastatur og mus-sæt Kabling Nordisk Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk
219 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tastatur Desktop MK120
258,7 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LOGITECH Logitech MK120 tastatur og mus 5099206023383 Modsvarer: N/A
269 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Tastatur + Mus Logitech Mk120
312,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Desktop MK120 Tastatur og mus-sæt Kabling Nordisk Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Desktop MK120 Tastatur og mus-sæt Kabling Nordisk Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK153 kr153 krKøb
2Proshop DK153 kr192 krKøb
3Tonerland.dk166 kr166 krKøb
4CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
5Teknikproffset DK180 kr239 krKøb
6Boligcenter DK189 kr189 krKøb
7Dustin DK199 kr285,25 krKøb
8Vivas DK209 kr278 krKøb
9Ultrashop219 kr219 krKøb
10Geekd219 kr219 krKøb
11RedOffice Konpap258,7 kr258,7 krKøb
12InkClub DK269 kr269 krKøb
13Hertels Boresko312,19 kr312,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Desktop MK120 Tastatur og mus-sæt Kabling Nordisk Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Logitech Desktop MK120 Tastatur og mus-sæt Kabling Nordisk Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Logitech Desktop MK120 Tastatur og mus-sæt Kabling Nordisk Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Logitech Desktop MK120 Tastatur og mus-sæt Kabling Nordisk Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. mar. 2026153 kr2 kr (1%)
14. mar. 2026151 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026153 kr4 kr (3%)
21. jan. 2026149 kr4 kr (3%)
10. jan. 2026153 kr4 kr (3%)
9. jan. 2026149 kr4 kr (3%)
8. jan. 2026153 kr4 kr (3%)
28. dec. 2025149 kr4 kr (3%)
18. dec. 2025153 kr4 kr (3%)
15. dec. 2025149 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret