Gå til hovedindhold

Logitech BRIO 4K - Live streaming-kamera - farve - 13.000.000 pixel - 4096 x 2160 - audio - USB-C

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206129962
Pris fra 959 krtil 1.249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 897 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Logitech BRIO 4K - Live streaming-kamera - farve - 13.000.000 pixel - 4096 x 2160 - audio - USB-C og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Webcam 4K - Logitech BRIO, 4096 x 2160, USB
-19%959 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Webcam 4K - Logitech BRIO, 4096 x 2160, USB billede

Produktinformation

Logitech BRIO 4K Ultra HD webcam - Webcam - farve - 4096 x 2160 - audio - USB...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcams
Vægt: 0.29g
EAN: 5099206129962
Varenr.: 1818447
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Webcam 4K - Logitech BRIO, 4096 x 2160, USB
-18%979 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech BRIO 4K Business Webcam
1.010 kr
Til butik
Logitech BRIO 4K Business Webcam billede

Produktinformation

Webcam, understøtter opløsninger op til 4096 x 2160 pixels 30fps / 1920 x 1080 pixels 60fps, med 5 gange digital zoom, infrarød sensorteknologi til Windows Hello, to indbyggede mikrofoner med automatisk støjreduktion og 1.2 meter rækkevidde, RightLight3 med automatisk lyskorrektion, med universal monitor beslag, USB 3.0 hastighed, sort Brio 4K er et professionelt ultra HD business webcam, der hjælper dig med at mødes som en professionel i hvert videoopkald. Stream krystalklar video op til 4K med smukke farver og RightLight 3 automatisk lyskorrektion, eller få op til 90 fps høje billedhastigheder ved 720p. Har også Windows Hello-understøttelse, autofokus, justerbart synsfelt og 5x digital zoom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcam
Artikel nr.: 960-001746
EAN: 5099206129962
Varenr.: 3353647
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech BRIO 4K - Live streaming-kamera - farve - 13.000.000 pixel - 4096 x 2160 - audio - USB-C
1.046 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech BRIO 4096 x 2160 Webcam Fortrådet
1.047 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech BRIO 4096 x 2160 Webcam Fortrådet
1.059 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Brio 4k
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech BRIO 4K - Live streaming-kamera - farve - 13.000.000 pixel - 4096 x 2160 - audio - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech BRIO 4K - Live streaming-kamera - farve - 13.000.000 pixel - 4096 x 2160 - audio - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK959 kr959 krKøb
2Vivas DK979 kr1.048 krKøb
3Proshop DK1.010 kr1.010 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.046 kr1.046 krKøb
5CompuMail DK1.047 kr1.047 krKøb
6Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
7Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech BRIO 4K - Live streaming-kamera - farve - 13.000.000 pixel - 4096 x 2160 - audio - USB-C

PriceData har fulgt prisen på Logitech BRIO 4K - Live streaming-kamera - farve - 13.000.000 pixel - 4096 x 2160 - audio - USB-C i 147 dage. Laveste pris i perioden er 842 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 915 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Logitech BRIO 4K - Live streaming-kamera - farve - 13.000.000 pixel - 4096 x 2160 - audio - USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Logitech BRIO 4K - Live streaming-kamera - farve - 13.000.000 pixel - 4096 x 2160 - audio - USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026959 kr10 kr (1%)
10. maj 2026949 kr1 kr (0%)
9. maj 2026948 kr1 kr (0%)
6. maj 2026949 kr9 kr (1%)
5. maj 2026958 kr1 kr (0%)
3. maj 2026959 kr10 kr (1%)
1. maj 2026949 kr9 kr (1%)
30. apr. 2026958 kr56 kr (6%)
25. apr. 2026902 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026903 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret