Gå til hovedindhold

Logitech Crayon - digital pen - Digitalpen - Sølv

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206106192
Pris fra 503 krtil 779 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 276 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 462 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Logitech Crayon - digital pen - Digitalpen - Sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 503 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Crayon Sølv Digitalpen
503 kr
Til butik
Logitech Crayon Sølv Digitalpen billede

Produktinformation

Logitech Crayon - Digitalpen - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 914-000074
EAN: 5099206106192
Varenr.: 1000841293
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Crayon - Digitalpen - trådløs
513 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Crayon - digital pen - Digitalpen - Sølv
514 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech 914-000074 Stylus Pen 20 G Sølv Sølv
674 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Crayon med USB-C-stik
680 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stylus pen til iPad - Logitech Crayon, sølv
-23%699 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stylus pen til iPad - Logitech Crayon, sølv
-23%719 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech CRAYON - SILVER
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Crayon - digital pen - Digitalpen - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Crayon - digital pen - Digitalpen - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK503 kr503 krKøb
2CS MEGASTORE DK513 kr552 krKøb
3Proshop DK514 kr553 krKøb
4Dustin DK674 kr760,25 krKøb
5Teknikproffset DK680 kr729 krKøb
6Boligcenter DK699 kr699 krKøb
7Vivas DK719 kr798 krKøb
8Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Crayon - digital pen - Digitalpen - Sølv

PriceData har fulgt prisen på Logitech Crayon - digital pen - Digitalpen - Sølv i 174 dage. Laveste pris i perioden er 462 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 522 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 503 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Logitech Crayon - digital pen - Digitalpen - Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Logitech Crayon - digital pen - Digitalpen - Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026503 kr8 kr (2%)
1. jun. 2026495 kr8 kr (2%)
31. maj 2026503 kr18 kr (4%)
30. maj 2026485 kr5 kr (1%)
26. maj 2026480 kr5 kr (1%)
23. maj 2026475 kr3 kr (1%)
9. maj 2026472 kr7 kr (2%)
25. apr. 2026465 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026462 kr9 kr (2%)
21. apr. 2026471 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret