Gå til hovedindhold

Hansgrohe Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri

HansgroheSanitetEAN: 4011097738581
Pris fra 791 krtil 1.189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 398 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 737 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 791 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur, krom
-6%791 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Logis 100 vandbesparende og komfortabelt håndvaskarmatur Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur er et funktionelt og stilfuldt valg til dit badeværelse. Armaturet er udstyret med EcoSmart teknologi, der reducerer vandforbruget til maksimalt 5 lite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4011097738581
Varenr.: 702054104
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 100 hndvaskarmatur, lft-op bundventil, krom
839 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur, krom
839 kr
Til butik
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Logis er den pålidelige løsning til dit badeværelse Logis-armaturet er en velkendt klassiker i den tidløse, krom finish. Logis fås i flere højder og den moderne mat sorte overflade. Fordele: Høj kvalitet og elegant design med kantede og buede linjer Modt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4011097738581
Varenr.: 702054104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Logis håndvaskarmatur 100 med løft-op bundventil
868 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur med bundventil, krom
888 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur, krom
969 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis håndvaskarmatur 100 med løft-op BV, krom
976,61 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri
-4%1.169 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri
-4%1.189 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS791 kr791 krKøb
2WATTOO.DK839 kr839 krKøb
3CompletVVS839 kr839 krKøb
4CS MEGASTORE DK868 kr907 krKøb
5Proshop DK888 kr927 krKøb
6BilligVVS DK969 kr969 krKøb
7EL-GROSSISTEN976,61 kr976,61 krKøb
8Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
9Vivas DK1.189 kr2.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri

PriceData har fulgt prisen på Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri i 182 dage. Laveste pris i perioden er 703 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 788 kr.

Den nuværende pris på 791 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026791 kr48 kr (6%)
24. maj 2026839 kr48 kr (6%)
17. maj 2026791 kr47 kr (6%)
16. maj 2026838 kr47 kr (6%)
12. maj 2026791 kr47 kr (6%)
11. maj 2026838 kr47 kr (6%)
3. maj 2026791 kr54 kr (7%)
3. apr. 2026737 kr62 kr (8%)
18. mar. 2026799 kr24 kr (3%)
17. mar. 2026823 kr24 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret