Gå til hovedindhold

LogiLink Wireless & Bluetooth dual mouse 2.4 GHz 800/1200/1600 dpi black - Mus - Optisk - Sort

LogiLinkMus og trackballsEAN: 4052792065725
Pris fra 81 krtil 714 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 633 kr (89% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink Wireless & Bluetooth dual mouse 2.4 GHz 800/1200/1600 dpi black - Mus - Optisk - Sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink ID0204, Ambidextrous, RF trådløs + Bluetooth, 1600 dpi, Sort
81 kr
Til butik
LogiLink ID0204, Ambidextrous, RF trådløs + Bluetooth, 1600 dpi, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: ID0204
EAN: 4052792065725
Varenr.: 7888419
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Optisk Trådløs Sort
82 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Wireless & Bluetooth dual mouse 2.4 GHz 800/1200/1600 dpi black - Mus - Optisk - Sort
95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus LogiLink - optisk, 2,4 GHz/Bluetooth, sort
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus LogiLink - optisk, 2,4 GHz/Bluetooth, sort
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink Optisk Trådløs Sort
119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
2.4 GHz bluetooth mini mus - 800/1200/1600dpi, USB-C, Sort
159 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wireless & Bluetooth dual mouse, 2.4 GHz, 800/1200/1600 dpi, black
714 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink Wireless & Bluetooth dual mouse 2.4 GHz 800/1200/1600 dpi black - Mus - Optisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink Wireless & Bluetooth dual mouse 2.4 GHz 800/1200/1600 dpi black - Mus - Optisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK81 kr120 krKøb
2CompuMail DK82 kr82 krKøb
3Proshop DK95 kr134 krKøb
4Boligcenter DK99 kr99 krKøb
5Vivas DK119 kr188 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb
7EL-GROSSISTEN159 kr159 krKøb
8INphone.dk714 kr714 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink Wireless & Bluetooth dual mouse 2.4 GHz 800/1200/1600 dpi black - Mus - Optisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink Wireless & Bluetooth dual mouse 2.4 GHz 800/1200/1600 dpi black - Mus - Optisk - Sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LogiLink Wireless & Bluetooth dual mouse 2.4 GHz 800/1200/1600 dpi black - Mus - Optisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LogiLink Wireless & Bluetooth dual mouse 2.4 GHz 800/1200/1600 dpi black - Mus - Optisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202681 kr1 kr (1%)
23. apr. 202682 kr6 kr (7%)
22. apr. 202688 kr2 kr (2%)
27. jan. 202690 kr1 kr (1%)
26. jan. 202689 kr1 kr (1%)
12. jan. 202690 kr1 kr (1%)
11. jan. 202689 kr1 kr (1%)
7. jan. 202690 kr3 kr (3%)
6. jan. 202693 kr2 kr (2%)
18. dec. 202595 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret