Gå til hovedindhold

2direct LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. - Maks 50 kg - Maks størrelse 70"

2directTv- og skærmbeslagEAN: 4052792042665
Pris fra 233 krtil 622 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 389 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 7. maj

Sammenlign priser på LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. - Maks 50 kg - Maks størrelse 70" og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink beslag - for LCD TV
233 kr
Til butik
LogiLink beslag - for LCD TV billede

Produktinformation

LogiLink - Beslag - for LCD TV - solidt koldpresset stål - skærmstørrelse: 37"-70" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: BP0019
EAN: 4052792042665
Varenr.: 992089344
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV vægbeslag fuld bevægelse - LogiLink 37"-70"
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV vægbeslag fuld bevægelse - LogiLink 37"-70" billede

Produktinformation

LogiLink - Beslag - for LCD TV - solidt koldpresset stål - skærmstørrelse: 37"-70" - vægmonterbarGenereltBredde: 66 cmDybde: 43 cmHøjde: 47.3 cmJusterbar dybde: 6-47.3 cmMateriale: Solidt koldpresset stålAV-møblerAnbefalet brug: LCD TVAnbefaltet Display Størrelse: 37"-70"Hældning: -20° to 10°Justeringer: PlaneringpanorerhældMaks. byrdevægt: 50 kgNivellere: -3° til 3°Panorering: -90° til 90°Placering/montering: VægmonterbarType: BeslagVESA-monteringsinterface: 200 x 200 mm400 x 200 mm400 x 400 mm600 x 400 mm300 x 300 mm...

Produktspecifikationer

Mærke: 2Direct
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 4.59g
EAN: 4052792042665
Varenr.: 1868024
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV vægbeslag fuld bevægelse - LogiLink 37"-70"
-7%279 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV vægbeslag fuld bevægelse - LogiLink 37"-70" billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 2Direct
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 4.59g
EAN: 4052792042665
Varenr.: 1868024
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink beslag - for LCD TV
299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. - Maks 50 kg - Maks størrelse 70"
410 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TV wall mount, tilt -20°/+10°, swivel -90°/90°, level adjust
622 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. - Maks 50 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. - Maks 50 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK233 kr233 krKøb
2Boligcenter DK259 kr259 krKøb
3Vivas DK279 kr348 krKøb
4Ultrashop299 kr299 krKøb
5Proshop DK410 kr449 krKøb
6INphone.dk622 kr622 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. - Maks 50 kg - Maks størrelse 70"

PriceData har fulgt prisen på LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. - Maks 50 kg - Maks størrelse 70" i 65 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 233 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. - Maks 50 kg - Maks størrelse 70". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for LogiLink TV wall mount 37-70" tilt swivel 50 kg max. - Maks 50 kg - Maks størrelse 70" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026233 kr1 kr (0%)
7. maj 2026232 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026233 kr10 kr (4%)
9. apr. 2026243 kr3 kr (1%)
31. mar. 2026246 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret