Gå til hovedindhold

2direct LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort

2directComputerholdere og -standereEAN: 4052792071290
Pris fra 219 krtil 632 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 413 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 22. apr.

Sammenlign priser på LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort
219 kr
Til butik
LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort billede

Produktinformation

LogiLink - Monteringssæt (monteringsenhed) - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - stål - sort - skærmstørrelse: 17"-32"

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: BP0176
EAN: 4052792071290
Varenr.: 1001863480
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder med gasfjeder - LogiLink justerbar arm 17"-32", sort
-7%249 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmholder med gasfjeder - LogiLink justerbar arm 17"-32", sort billede

Produktinformation

LogiLink - Monteringssæt (monteringsenhed) - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - stål - sort - skærmstørrelse: 17"-32"GenereltBredde: 11.7 cmDybde: 57 cmFarve: SortHøjde: 48 cmJusterbar dybde: Up to 45 cmMateriale: StålPakkeindhold: Klemme, øjeAV-møblerAnbefalet brug: LCD displayAnbefaltet Display Størrelse: 17"-32"Design: Justerbar armDetaljer: GasfjederløftDrejemekanisme: -90° til 90°Hældning: -90° til 90°Justeringer: HælddrejerotationMaks. byrdevægt: 9 kgMonteringskomponenter: MonteringsenhedRotation: -180° til 180°Type: MonteringssætVESA-monteringsinterface: 100 x 100 mm, 75 x 75 mm...

Produktspecifikationer

Mærke: 2Direct
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 2.6g
EAN: 4052792071290
Varenr.: 1807425
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder med gasfjeder - LogiLink justerbar arm 17"-32", sort
-7%269 kr
Før 288 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmholder med gasfjeder - LogiLink justerbar arm 17"-32", sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 2Direct
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 2.6g
EAN: 4052792071290
Varenr.: 1807425
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort
279 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LogiLink Monitor mount, 17-32", steel, gas spring, black
632 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK219 kr219 krKøb
2Boligcenter DK249 kr249 krKøb
3Vivas DK269 kr338 krKøb
4Ultrashop279 kr279 krKøb
5INphone.dk632 kr632 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort i 139 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LogiLink monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - gasfjeder - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026219 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026218 kr1 kr (0%)
15. jan. 2026219 kr60 kr (22%)
14. jan. 2026279 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret