Gå til hovedindhold

2direct LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-forlængerkabel med Ethernet - HDMI han til HDMI hun - 3 m

2directEAN: 4052792000856
Pris fra 45 krtil 280 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (84% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 15. apr.

Sammenlign priser på LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-forlængerkabel med Ethernet - HDMI han til HDMI hun - 3 m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-forlængerkabel med Ethernet 3m
45 kr
Til butik
LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-forlængerkabel med Ethernet 3m billede

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: CH0057
EAN: 4052792000856
Varenr.: 987655332
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-forlængerkabel med Ethernet - HDMI han til HDMI hun - 3 m
84 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Extension cable HDMI High Speed with Ethernet, 3m
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-forlængerkabel med Ethernet - HDMI han til HDMI hun - 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-forlængerkabel med Ethernet - HDMI han til HDMI hun - 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK45 kr45 krKøb
2CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
3INphone.dk280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-forlængerkabel med Ethernet - HDMI han til HDMI hun - 3 m

PriceData har fulgt prisen på LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-forlængerkabel med Ethernet - HDMI han til HDMI hun - 3 m i 179 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-forlængerkabel med Ethernet - HDMI han til HDMI hun - 3 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-forlængerkabel med Ethernet - HDMI han til HDMI hun - 3 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202645 kr6 kr (15%)
25. apr. 202639 kr4 kr (11%)
15. apr. 202635 kr4 kr (10%)
2. apr. 202639 kr14 kr (26%)
8. mar. 202653 kr8 kr (18%)
5. mar. 202645 kr7 kr (13%)
23. feb. 202652 kr2 kr (4%)
19. feb. 202650 kr2 kr (4%)
11. feb. 202652 kr2 kr (4%)
7. feb. 202650 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret