Gå til hovedindhold

2direct LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid

2directHjem og haveEAN: 4052792023589
Pris fra 20 krtil 48 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink EconLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 50cm Patchkabel Hvid
20 kr
Til butik
LogiLink EconLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 50cm Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: CP2021U
EAN: 4052792023589
Varenr.: 989737044
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid
24 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Netværkskabel CAT6 U/UTP CCA 0,50m
30 kr
Til butik
LogiLink Netværkskabel CAT6 U/UTP CCA 0,50m billede

Produktinformation

LogiLink Econline netværkskabel, Cat.6, U/UTP, 0,50 m, LogiLinks netværkskabler i Cat.6 I Economic Line-serien er ideelle til højhastighedsnetværk op til Gigabit Ethernet. Det fleksible, uskærmede kabel har to RJ45-stik og er ideelt til hjemmenetværket. - Patchkabel CAT.6 RJ45 U/UTP 250 MHz, - Uafskærmet parsnoet kabel, - 2 x RJ45-stik, uskærmet, - 4 x 2 x 24/7 AWG CCA-ledere (kobberbeklædte aluminiumsledere), - Fleksibel PVC-kappe, - ISO/IEC 11801, EN50173 & TIA/EIA-568, Farve: Hvid, Længde: 0,50 m, Produktdokument, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Cat6
EAN: 4052792023589
Varenr.: D32467
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CAT6 Ethernet-kabel U/UTP CCA 0,5m
39 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LogiLink UTP Cat 6 - 0,5 M - Hvid
48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK20 kr20 krKøb
2CS MEGASTORE DK24 kr63 krKøb
3Teknikproffset DK30 kr79 krKøb
4Estore DK39 kr39 krKøb
5INphone.dk48 kr48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid

PriceData har fulgt prisen på LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LogiLink EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202620 kr4 kr (17%)
20. maj 202624 kr4 kr (20%)
22. apr. 202620 kr4 kr (17%)
19. apr. 202624 kr3 kr (11%)
17. apr. 202627 kr3 kr (13%)
6. apr. 202624 kr1 kr (4%)
2. apr. 202625 kr5 kr (25%)
19. mar. 202620 kr12 kr (38%)
17. mar. 202632 kr3 kr (10%)
1. mar. 202629 kr9 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret