Gå til hovedindhold

2direct LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - grå

2directEAN: 4052792025552
Pris fra 23 krtil 60 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 9. mar.

Sammenlign priser på LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey
23 kr
Til butik
LogiLink CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey billede

Produktinformation

LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 m - UTP - CAT 5e - grå

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: CP1062U
EAN: 4052792025552
Varenr.: 987673209
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - grå
28 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Logilink CAT 5E PATCHKABEL UTP 3,0 M GRÅ
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK23 kr23 krKøb
2CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
3INphone.dk60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - grå

PriceData har fulgt prisen på LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - grå i 86 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for LogiLink - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202623 kr1 kr (5%)
9. mar. 202622 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret