Gå til hovedindhold

2direct LogiLink 3m USB A - USB A 3.0 M/M, 3 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort

2directEAN: 4052792001037
Pris fra 54 krtil 290 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (81% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink 3m USB A - USB A 3.0 M/M, 3 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink USB-kabel 3m Sort
54 kr
Til butik
LogiLink USB-kabel 3m Sort billede

Produktinformation

LogiLink - USB-kabel - USB Type A (han) til USB Type A (han) - USB 3.0 - 3 m - formet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: CU0040
EAN: 4052792001037
Varenr.: 987658065
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink 3m USB A - USB A 3.0 M/M, 3 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort
62 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Cable USB 3.0 type A to type A, black, 3m
290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 3m USB A - USB A 3.0 M/M, 3 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 3m USB A - USB A 3.0 M/M, 3 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK54 kr54 krKøb
2CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
3INphone.dk290 kr290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink 3m USB A - USB A 3.0 M/M, 3 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink 3m USB A - USB A 3.0 M/M, 3 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort i 51 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for LogiLink 3m USB A - USB A 3.0 M/M, 3 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for LogiLink 3m USB A - USB A 3.0 M/M, 3 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 202654 kr34 kr (39%)
13. apr. 202688 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret