Gå til hovedindhold

2direct LogiLink USB 2.0 cable, USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232), Win 11, 1.3 m

2directEAN: 4052792067699
Pris fra 99 krtil 900 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 801 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 23. maj

Sammenlign priser på LogiLink USB 2.0 cable, USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232), Win 11, 1.3 m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Seriel adapter USB 2.0 115Kbps Kabling
99 kr
Til butik
LogiLink Seriel adapter USB 2.0 115Kbps Kabling billede

Produktinformation

LogiLink - Seriel adapter - USB 2.0 - RS-232 - gennemsigtig grøn

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: UA0042B
EAN: 4052792067699
Varenr.: 1000697428
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB 2.0 til DB9 + DB25 RS232 konverter, Win11 (1,3m)
159 kr
Til butik
USB 2.0 til DB9 + DB25 RS232 konverter, Win11 (1,3m) billede

Produktinformation

Denne kompakte adapter muliggør betjening af serielle (også kaldet Com Port eller RS232 interface) enheder på USB 2.0-porten. Ideelt egnet til at betjene serielle enheder såsom modemer eller ISDN-adaptere samt ældre hardware på notebooks og pc´er af nyere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Kabler
EAN: 4052792067699
Varenr.: 15844779065679
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LogiLink USB 2.0 cable, USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232), Win 11, 1.3 m
900 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 2.0 cable, USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232), Win 11, 1.3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 2.0 cable, USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232), Win 11, 1.3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK99 kr99 krKøb
2EL-GROSSISTEN159 kr159 krKøb
3INphone.dk900 kr900 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink USB 2.0 cable, USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232), Win 11, 1.3 m

PriceData har fulgt prisen på LogiLink USB 2.0 cable, USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232), Win 11, 1.3 m i 85 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LogiLink USB 2.0 cable, USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232), Win 11, 1.3 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LogiLink USB 2.0 cable, USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232), Win 11, 1.3 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202699 kr7 kr (8%)
23. maj 202692 kr1 kr (1%)
22. maj 202693 kr6 kr (6%)
22. apr. 202699 kr60 kr (38%)
19. apr. 2026159 kr60 kr (61%)
9. mar. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret