Gå til hovedindhold

Loftsarmatur Nedhængt armatur Eglo ROMAZZINA, 40 W, E27, 900496

EGLOLoftslampebeslagEAN: 9008606244300
Pris fra 555 krtil 939 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 384 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 524 kr 7. maj

Sammenlign priser på Loftsarmatur Nedhængt armatur Eglo ROMAZZINA, 40 W, E27, 900496 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 555 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eglo Pendellampe Romazzina E27
555 kr
Til butik
Eglo Pendellampe Romazzina E27 billede

Produktinformation

Eglo - 900496 - Pendellampe - E27 - Sand - Moderne Design - Justerbar Højde

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Artikel nr.: 900496
EAN: 9008606244300
Varenr.: 1001686801
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Loftsarmatur Nedhængt armatur Eglo ROMAZZINA, 40 W, E27, 900496
557 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO Romazzina Pendel E27 Ø325 Hvid
661 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EGLO Romazzina pendellampe - sand, E27, hardwired
689 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EGLO Romazzina pendellampe - sand, E27, hardwired
709 kr
Til butik
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
Romazzina pendel cappucion E27 max40w Ø32,5cm
-20%791,2 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hagro Lighting
TrustScore 5 ud af 54,7
Romazzina Pendel Ø325 - SAND
939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loftsarmatur Nedhængt armatur Eglo ROMAZZINA, 40 W, E27, 900496 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loftsarmatur Nedhængt armatur Eglo ROMAZZINA, 40 W, E27, 900496 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK555 kr555 krKøb
2CS MEGASTORE DK557 kr596 krKøb
3Proshop DK661 kr700 krKøb
4Boligcenter DK689 kr689 krKøb
5Vivas DK709 kr798 krKøb
6SELTA791,2 kr791,2 krKøb
7Hagro Lighting939 kr939 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loftsarmatur Nedhængt armatur Eglo ROMAZZINA, 40 W, E27, 900496

PriceData har fulgt prisen på Loftsarmatur Nedhængt armatur Eglo ROMAZZINA, 40 W, E27, 900496 i 140 dage. Laveste pris i perioden er 504 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 661 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 586 kr.

Den nuværende pris på 555 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Loftsarmatur Nedhængt armatur Eglo ROMAZZINA, 40 W, E27, 900496. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Loftsarmatur Nedhængt armatur Eglo ROMAZZINA, 40 W, E27, 900496 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026555 kr1 kr (0%)
16. maj 2026554 kr7 kr (1%)
15. maj 2026561 kr37 kr (7%)
7. maj 2026524 kr137 kr (21%)
5. maj 2026661 kr137 kr (26%)
4. maj 2026524 kr11 kr (2%)
2. maj 2026535 kr126 kr (19%)
1. maj 2026661 kr126 kr (24%)
30. apr. 2026535 kr65 kr (11%)
23. apr. 2026600 kr61 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret