Gå til hovedindhold

Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm

LoevschallMøblerEAN: 5705387005048
Pris fra 1.835 krtil 3.078 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.243 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.784 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1835 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm
-8%1.835 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm billede

Produktinformation

Loevschall Johannesburg er spejl med design og funktioner helt i top. Spejlet og front- og backlight hvilket betyder det har et godt lys fremad samt et flot lysspil op af væggen. Med touchknapperne på spejlet kan du tænde/slukke, justere lysfarven og regu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Hus & hjem
Størrelse: 60 cm
EAN: 5705387005048
Varenr.: 3443455963
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Johannesburg spejl med lys, Ø60 cm
2.099 kr
Til butik
Loevschall Johannesburg spejl med lys, Ø60 cm billede

Produktinformation

Spejl til badeværelset med integreret lys i siden Smukt, rundt spejl med lyskant, hvilket giver spejlet en svævende effekt. Johannesburg har frontlight og backlight, der både giver godt lys fremad, men også skaber et flot lysspil op ad væggen. På spejlets...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Hus & hjem
Størrelse: 60 cm
EAN: 5705387005048
Varenr.: 3443455963
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Johannesburg spejl med lys, Ø60 cm
2.099 kr
Til butik
Loevschall Johannesburg spejl med lys, Ø60 cm billede

Produktinformation

Loveschall Johannesburg Multiwhite spejl med touch panel Flot, rektangulært spejl med belysning i kanten, der giver spejlet en svævende effekt. Johannesburg har frontlys og baggrundslys, så du får både et godt lys foran og et dejligt lysspil på væggen. På...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Lampetyper
Størrelse: 60 cm
EAN: 5705387005048
Varenr.: 3443455963
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPEJL JOHANNESBURG MULTIWHITE Ø600
2.244 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Løvschall Johannesburg spejl LED 18W multiwhite Ø600x35mm
2.803 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Johannesburg spejl med lys, dæmpbar, touch, Ø60 cm
2.815 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall Johannesburg spejl med lys, dæmpbar, touch, Ø60 cm
3.078 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.835 kr1.835 krKøb
2Greenline2.099 kr2.099 krKøb
3LampeGuru.dk2.099 kr2.099 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.244 kr2.244 krKøb
5Elvvs.dk2.803 kr2.803 krKøb
6BilligVVS DK2.815 kr2.815 krKøb
7CompletVVS3.078 kr3.078 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm

PriceData har fulgt prisen på Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.784 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.656 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.045 kr.

Den nuværende pris på 1.835 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Loevschall Johannesburg Multiwhite spejl med LED belysning og touchpanel Ø60 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.835 kr264 kr (13%)
30. maj 20262.099 kr264 kr (14%)
12. maj 20261.835 kr264 kr (13%)
11. maj 20262.099 kr264 kr (14%)
3. maj 20261.835 kr164 kr (8%)
24. apr. 20261.999 kr100 kr (5%)
23. apr. 20262.099 kr100 kr (5%)
3. apr. 20261.999 kr215 kr (12%)
25. mar. 20261.784 kr215 kr (11%)
24. mar. 20261.999 kr215 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret