Gå til hovedindhold

Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook

LoevschallLamperEAN: 5705387005055
Pris fra 149,74 krtil 219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69,26 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149.74 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ID-LED 12V 2,3W spot, MultiWhite, fra 2100K til 6500K, stål
149,74 kr
Til butik
ID-LED 12V 2,3W spot, MultiWhite, fra 2100K til 6500K, stål billede

Produktinformation

Dette ID-LED 12V spot med MultiWhite® giver dig mulighed for at styre farvetemperaturen på dine spots, og på denne måde bestemmer du selv, om der skal være et varmt eller et køligt lys da du selv kan indstille kelvin fra 2100K-6500K. LED spottet kan både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5705387005055
Varenr.: 15845250957647
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook
-19%154 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook billede

Produktinformation

ID er et spot fra Loevschall der både kan indbygges eller påbygges til f.eks. brug i møbler. Lampen har indbygget LED lyskilde og har, med en ra-værdi på over 95, en en utrolig høj farvegengivelse. Hvis du ønsker at påbygge spottet, skal du tilkøbe en und...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Spots
Farve: steel
EAN: 5705387005055
Varenr.: 4242800239
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall ID MultiWhite møbelspot
199 kr
Til butik
Loevschall ID MultiWhite møbelspot billede

Produktinformation

Loevschall ID MultiWhite møbelspot Loevschall ID MultiWhite møbelspot giver dig muligheden for selv at styre farvetemperaturen på dine spots. Du kan vælge om det skal være behageligt, varmt lys eller et koldere, hvidt lys. Styrkerne ligge mellem 2100 - 65...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Spots
Farve: steel
EAN: 5705387005055
Varenr.: 4242800239
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook
219 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall ID downlights, MultiWhite, 2,3W
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN149,74 kr149,74 krKøb
2LavprisEl154 kr154 krKøb
3LampeGuru.dk199 kr199 krKøb
4BilligVVS DK219 kr219 krKøb
5Greenline219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook

PriceData har fulgt prisen på Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook i 181 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 149,74 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Loevschall ID ind-/påbygningsspots, MultiWhite, 2,3W LED, stållook de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026149,74 kr4,26 kr (3%)
23. maj 2026154 kr4,26 kr (3%)
19. maj 2026149,74 kr4,26 kr (3%)
12. maj 2026154 kr33,51 kr (18%)
11. maj 2026187,51 kr33,51 kr (22%)
3. maj 2026154 kr28,51 kr (16%)
2. maj 2026182,51 kr15,51 kr (9%)
24. apr. 2026167 kr15,51 kr (8%)
23. apr. 2026182,51 kr15,51 kr (9%)
3. apr. 2026167 kr15,51 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret