Gå til hovedindhold

Viega lodde overgangsnippel 3/4'' - 18 mm. Med rørgevind nippel og loddemuffe

ViegaSanitetEAN: 4015211101039
Pris fra 15 krtil 46 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14,16 kr 14. apr.

Sammenlign priser på lodde overgangsnippel 3/4'' - 18 mm. Med rørgevind nippel og loddemuffe og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lodde overgangsnippel mf/np 18x3/4
15 kr
Til butik
Lodde overgangsnippel mf/np 18x3/4 billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 4015211101039
Varenr.: 0204012315
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Overgang muffe/nippel 18 mm x 3/4" rødgods
22 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
lodde overgangsnippel 3/4'' - 18 mm. Med rørgevind nippel og loddemuffe
31,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overg.nippel 3/4 -18 mm - rørgevind nippel og loddemuffe
46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad lodde overgangsnippel 3/4'' - 18 mm. Med rørgevind nippel og loddemuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad lodde overgangsnippel 3/4'' - 18 mm. Med rørgevind nippel og loddemuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt15 kr15 krKøb
2Proshop DK22 kr61 krKøb
3vvsfittings.dk31,25 kr31,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK46 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for lodde overgangsnippel 3/4'' - 18 mm. Med rørgevind nippel og loddemuffe

PriceData har fulgt prisen på lodde overgangsnippel 3/4'' - 18 mm. Med rørgevind nippel og loddemuffe i 171 dage. Laveste pris i perioden er 13,58 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for lodde overgangsnippel 3/4'' - 18 mm. Med rørgevind nippel og loddemuffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for lodde overgangsnippel 3/4'' - 18 mm. Med rørgevind nippel og loddemuffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202615 kr
1. jun. 202614,35 kr
31. maj 202615 kr
20. maj 202614,35 kr
19. maj 202615 kr
25. apr. 202614,35 kr
14. apr. 202614,16 kr
13. apr. 202615 kr
21. mar. 202614,16 kr
11. mar. 202615 kr7 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret