Gå til hovedindhold

KiiltoClean A/S Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet

KiiltoClean A/SRengøringsmidlerEAN: 5701684397220
Pris fra 144,11 krtil 197 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 52,89 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144.11 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet
144,11 kr
Til butik
Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet billede

Produktinformation

Locobase Repair er en speciel hudplejecreme, der er designet til at genopbygge og beskytte meget tør og beskadiget hud. Den indeholder en unik kombination af hudidentiske lipider, herunder ceramider, kolesterol og frie fedtsyrer, som hjælper med at genopr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684397220
Varenr.: 48156931785041
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Locobase Repair 50 g
197 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten144,11 kr144,11 krKøb
2CS MEGASTORE DK197 kr236 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet

PriceData har fulgt prisen på Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet i 156 dage. Laveste pris i perioden er 144,11 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.688 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 144,11 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Locobase Repair 50 g. tube OUTLET | Håndrengøring & pleje | Hudplejecreme | pfs:label-outlet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026144,11 kr66,89 kr (32%)
24. maj 2026211 kr66,89 kr (46%)
21. maj 2026144,11 kr66,89 kr (32%)
19. maj 2026211 kr66,89 kr (46%)
18. maj 2026144,11 kr66,89 kr (32%)
16. maj 2026211 kr66,89 kr (46%)
12. maj 2026144,11 kr66,89 kr (32%)
11. maj 2026211 kr66,89 kr (46%)
4. maj 2026144,11 kr66,89 kr (32%)
3. maj 2026211 kr66,89 kr (46%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret