Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml

L'OccitaneStangsæbeEAN: 3253581786741
Pris fra 74 krtil 99 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61,15 kr 7. mar.

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Shea Butter (Karité) Verbena Body Soap (250 g)
-25%74 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Occitane en Provence Shea Butter (Karité) Verbena Body Soap (250 g) billede

Produktinformation

Den silkebløde Almond Shimmering Oil absorberes hurtigt i huden og hjælper med at nære, blødgøre og forskønne - med et diskret slør af shimmer. Den er beriget med sød mandelolie fra Provence og Middelhavsområdet, og denne luksuriøse kropsolie er skabt til at give huden en strålende glød, indhyllet i den lækre duft af friske mandler.

Produktspecifikationer

Kategori: Shower gel
0
Artikel nr.: 01SA250VE26
EAN: 3253581786741
Varenr.: B100979
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml
-25%74,25 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml billede

Produktinformation

L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap er en forfriskende sæbeba, som blander nærende sheasmør med opkvikkende verbenaekstrakt for en mild, men effektiv rensning. Den plantebaserede sæbebase gør den perfekt til daglig brug, og med 99 % biologisk

Produktspecifikationer

Kategori: Body Wash
EAN: 3253581786741
Varenr.: 123993
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Occitane Extra-Gentle Soap With Shea Butter 250 g
77 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Occitane en Provence Shea Butter Karité Verbena Body Soap 250g
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Shea Butter Verbena Body Soap 250 g
96 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Shea Butter Karité Verbena Body Soap 250 g
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK74 kr74 krKøb
2NiceHair.dk74,25 kr74,25 krKøb
3Teknikproffset DK77 kr126 krKøb
4Cocopanda DK79 kr79 krKøb
5NordicFeel DK96 kr96 krKøb
6Lyko DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml i 148 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Butter Verbena Body Soap 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202674 kr
29. maj 202674,25 kr2,75 kr (4%)
12. maj 202677 kr2 kr (3%)
8. maj 202679 kr1 kr (1%)
6. maj 202680 kr1 kr (1%)
1. maj 202679 kr1 kr (1%)
13. apr. 202680 kr13,37 kr (20%)
11. apr. 202666,63 kr10,65 kr (14%)
10. apr. 202677,28 kr11,72 kr (13%)
9. apr. 202689 kr11,72 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret