Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml

L'OccitaneStangsæbeEAN: 3253581784389
Pris fra 171,75 krtil 229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 57,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml
-25%171,75 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml billede

Produktinformation

L'Occitane Shea Cream Hand Wash er en rig og cremet sæbe, der skånsomt renser både hænder og krop. Beriget med 5 % shea og sheamælk plejer den huden intensivt, så den efterlades blød, smidig og velnæret. De naturlige regenererende og blødgørende egen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 3253581784389
Varenr.: 123994
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Shea Karité Cream Hand Wash (500 ml)
-25%172 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Occitane en Provence Shea Karité Cream Hand Wash (500 ml) billede

Produktinformation

En sæbe, der skånsomt renser hænder og krop, beriget med 5 % shea. Sæben indeholder sheamælk, som er kendt for sine regenererende og blødgørende egenskaber, så du skånsomt kan rense hænder og krop uden at udtørre huden. Perfekt til dem, der ofte vasker hænder!

Produktspecifikationer

Kategori: Håndcreme & håndmasker
0
Artikel nr.: 01CM500K26
EAN: 3253581784389
Varenr.: B100980
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Occitane en Provence Shea Karité Cream Hand Wash 500ml
-20%183 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Shea Cream Hand Wash 500 ml
220 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Shea Butter Karité Cream Hand Wash
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk171,75 kr171,75 krKøb
2Bangerhead DK172 kr172 krKøb
3Cocopanda DK183 kr183 krKøb
4NordicFeel DK220 kr220 krKøb
5Lyko DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml i 147 dage. Laveste pris i perioden er 169,46 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 171,75 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Shea Cream Hand Wash 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026171,75 kr
30. maj 2026172 kr
29. maj 2026171,75 kr11,25 kr (6%)
20. maj 2026183 kr23,1 kr (11%)
13. maj 2026206,1 kr19,2 kr (10%)
8. maj 2026186,9 kr29,1 kr (13%)
3. maj 2026216 kr33 kr (18%)
2. maj 2026183 kr33 kr (15%)
28. apr. 2026216 kr9,9 kr (5%)
27. apr. 2026206,1 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret