Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Shower

L'OccitaneKropsshampooEAN: 3253581781852
Pris fra 89 krtil 141 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Shower og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Showergel L’Occitane en Provence Fleurs de Cerisier 250 ml
-40%89 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Showergel L’Occitane en Provence Fleurs de Cerisier 250 ml billede

Produktinformation

Hvis du søger de mest trendy nyheder på markedet, præsenterer vi dig for Shower gel L'Occitane En Provence FLEURS DE CERISIER!Type: Shower gel...

Produktspecifikationer

Mærke: L'occitane
Kategori: Shower Gels
Vægt: 0.29g
EAN: 3253581781852
Varenr.: 1862877
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Showergel L’Occitane en Provence Fleurs de Cerisier 250 ml
-36%109 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Occitane Cherry Blossom Shower Gel 250 ml
113 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L’Occitane en Provence Fleurs De Cerisier Shower Gel 250ml
-15%118 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Fleurs De Cerisier Showergel (250 ml)
139 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Shower
139 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier Showergel - 250 ml
141 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Shower koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Shower koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK89 kr89 krKøb
2Vivas DK109 kr178 krKøb
3Teknikproffset DK113 kr162 krKøb
4Cocopanda DK118 kr118 krKøb
5Bangerhead DK139 kr139 krKøb
6Lyko DK139 kr139 krKøb
7NordicFeel DK141 kr141 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Shower

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Shower i 175 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Shower. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Shower de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202689 kr10 kr (10%)
6. maj 202699 kr12 kr (11%)
4. maj 2026111 kr2 kr (2%)
2. maj 2026113 kr2 kr (2%)
1. maj 2026111 kr2 kr (2%)
11. apr. 2026113 kr26 kr (19%)
3. apr. 2026139 kr3 kr (2%)
27. mar. 2026136 kr8 kr (6%)
22. mar. 2026128 kr8 kr (6%)
20. mar. 2026136 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret