Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence Cédre Encens Shower Gel, Body & Hair - 250 ml

L'Occitane en ProvenceKropsshampooEAN: 3253581782811
Pris fra 104,25 krtil 141 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 36,75 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93,31 kr 5. apr.

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence Cédre Encens Shower Gel, Body & Hair - 250 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Occitane en Provence L'Occitane Cedre Encens Shower Gel 250 ml
-25%104,25 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Occitane en Provence L'Occitane Cedre Encens Shower Gel 250 ml billede

Produktinformation

L'Occitane Cédre Encens Shower Gel er en shower gel til mænd, som renser hud og hår og efterlader en lækker og behagelig duft af cedertræ og myrra. Duften er velegnet til en selvsikker, mystisk og sensuel mand. **Fordele:** - Shower gel til mænd - Re...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Body Wash
EAN: 3253581782811
Varenr.: 122177
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Cédre Encens Baux Shower Gel (250 ml)
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Cédre Encens Shower Gel, Body & Hair - 250 ml
141 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Cédre Encens Shower Gel, Body & Hair - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Cédre Encens Shower Gel, Body & Hair - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk104,25 kr104,25 krKøb
2Bangerhead DK129 kr129 krKøb
3NordicFeel DK141 kr141 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence Cédre Encens Shower Gel, Body & Hair - 250 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence Cédre Encens Shower Gel, Body & Hair - 250 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 93,31 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 104,25 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for L'Occitane en Provence Cédre Encens Shower Gel, Body & Hair - 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for L'Occitane en Provence Cédre Encens Shower Gel, Body & Hair - 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026104,25 kr24,75 kr (19%)
28. maj 2026129 kr25 kr (24%)
27. maj 2026104 kr25 kr (19%)
25. maj 2026129 kr10,5 kr (9%)
23. maj 2026118,5 kr10,5 kr (8%)
22. maj 2026129 kr25 kr (24%)
20. maj 2026104 kr18 kr (15%)
19. maj 2026122 kr
18. maj 2026121,62 kr17,62 kr (17%)
16. maj 2026104 kr17,62 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret