Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml

L'OccitaneBody lotionEAN: 3253581785812
Pris fra 299 krtil 399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Almond (Amande) Milk Concentrate (200 ml)
-25%299 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Occitane en Provence Almond (Amande) Milk Concentrate (200 ml) billede

Produktinformation

Denne delikate og langvarige brusecreme renser skånsomt huden, mens den bevarer sin naturlige balance. Den cremede konsistens er beriget med blødgørende shea-ekstrakt og sheasmør, som efterlader huden blød og håret rent. Sammensætningen følger Clean Charter og er velegnet til hele familien, også dem med følsom hud.

Produktspecifikationer

Kategori: Body lotion
0
Artikel nr.: 29CC200A26
EAN: 3253581785812
Varenr.: B100988
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml
-25%299,25 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml billede

Produktinformation

L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion er vores bedst sælgende mirakelcreme, der smelter ind i huden. Takket være en høj koncentration af mandelmælk og olie nærer den huden godt, samtidig med at den efterlader huden silkeblød. Dette er en krop...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3253581785812
Varenr.: 124003
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Occitane Almond Body Cream 200 ml
328 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Occitane en Provence Almond Amande Milk Concentrate 200ml
-15%339 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Almond Milk Concentrate - 200 ml
363 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Amande Almond Milk Concentrate 200 ml
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK299 kr299 krKøb
2NiceHair.dk299,25 kr299,25 krKøb
3Teknikproffset DK328 kr377 krKøb
4Cocopanda DK339 kr339 krKøb
5NordicFeel DK363 kr363 krKøb
6Lyko DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml i 89 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 338 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Milk Concentrate Bodylotion 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026299 kr
29. maj 2026299,25 kr19,75 kr (6%)
27. maj 2026319 kr9 kr (3%)
24. maj 2026328 kr7 kr (2%)
23. maj 2026335 kr6 kr (2%)
13. maj 2026329 kr10 kr (3%)
10. maj 2026319 kr10 kr (3%)
6. maj 2026329 kr10 kr (3%)
1. maj 2026319 kr10 kr (3%)
24. apr. 2026329 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret