Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence Almond Oil Duo Body Oil & Shower Oil - 600 ml

Pris fra 250 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 30. maj

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence Almond Oil Duo Body Oil & Shower Oil - 600 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Occitane Almond Body Oil 100 ml
250 kr
Til butik
L'Occitane Almond Body Oil 100 ml billede

Produktinformation

Varemærke: L'Occitane, Navn: L'Occitane Almond Body Oil 100 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Occitane
Kategori: Body lotion
EAN: 3253581785669
Varenr.: D41910
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Almond (Amande) Supple Skin Oil (100 ml)
-20%255 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Almond Supple Skin Oil 48H Hydration - 100 ml
292 kr
Til butik
L'Occitane en Provence Almond Supple Skin Oil 48H Hydration - 100 ml billede

Produktinformation

Silkeblødt og fugtighedsgivende mandelolie fra Provence L'Occitane Almond Supple Skin Oil forener den fineste mandelolie fra Provence med 48 timers intens fugt for at give din hud uforlignelig blødhed og smidighed. Denne luksuriøse kropoplie absorberes hurtigt og efterlader huden silkeblødt uden fedtet følelse. Med sin elegante formula nærer den huden i dybden og skaber en naturlig glød, der holder hele dagen. Perfekt til alle hudtyper og en sand oplevelse for sanserne med den subtile, fortryllende duft af søde mandler. Derfor vil du elske denne nærende kropoplie 48 timers langvarig fugt der holder huden blød og smidig Ægte mandelolie fra Provence for optimal næring og pleje Hurtigabsorberende formula der ikke efterlader fedtet følelse Skaber en naturlig, sund glød og forbedrer hudens tekstur Opdag forskellen som kun ægte fransk kvalitet kan levere. Gør L'Occitane Almond Supple Skin Oil til en fast del af din daglige plejeritual!

Produktspecifikationer

Kategori: Serum til huden & Kropsolie
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 21929
EAN: 3253581785669
Varenr.: 21929
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Amande Almond Supple Skin Oil 100 ml
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Almond Oil Duo Body Oil & Shower Oil - 600 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Almond Oil Duo Body Oil & Shower Oil - 600 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK250 kr299 krKøb
2Bangerhead DK255 kr255 krKøb
3NordicFeel DK292 kr292 krKøb
4Lyko DK319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence Almond Oil Duo Body Oil & Shower Oil - 600 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence Almond Oil Duo Body Oil & Shower Oil - 600 ml i 89 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 268 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for L'Occitane en Provence Almond Oil Duo Body Oil & Shower Oil - 600 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for L'Occitane en Provence Almond Oil Duo Body Oil & Shower Oil - 600 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026250 kr11 kr (5%)
30. maj 2026239 kr11 kr (4%)
18. maj 2026250 kr11 kr (4%)
14. maj 2026261 kr3 kr (1%)
13. maj 2026258 kr12 kr (5%)
10. maj 2026246 kr14 kr (5%)
9. maj 2026260 kr1 kr (0%)
6. maj 2026261 kr11 kr (4%)
5. maj 2026250 kr4 kr (2%)
4. maj 2026246 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret